jlbjlt.net

jelibojelito:

pomáháme propagovat kulturu okrajového zájmu, ale nezanedbatelného významu

v provozu od 01/08/2006

vyhledávání:

doporučujeme:

mofuwebsite
monoskop
monoskop log
mediabaze.cz
artlist
artyčok.tv
vvp avu
a pak ještě taky: culturenet.cz
proculture
abart
artalk
artmap
doc alliance films
dok.revue
foodlab
kinoaparát.cz
radiogalerie

odkazy:

25fps
35m2
3x3
4am
alfred ve dvoře
am180.org
avu
berlinskej model
brno-kultura-tic
ciant
česká centra
damúza
divadlo.cz
divadlo29
divus
entrance gallery
etc.galerie
famu/cas
fcca.cz
fiducia
fiume
fotograf gallery
fresh_eye
futuraproject
galerie 207
galerie ahoj nazdar čau
galerie amu
galerie dads
galerie f. baumanna
galéria hit
galerie holec
galerie jelení
galerie kin jídelna
galerie kiv
galerie klubovna
galerie luxfer
galerie města blanska
galerie města třince
galerie nashledanou
galerie půda
galerie off/format
galerie pavilon
galerie umakart
galerie vzájemnost
his voice
hucot
hunt kastner
industra art
institut intermédií
institut umění
jiri svestka gallery
kabinet múz
karlin studios
klangundkrach
kýbl
make make
meetfactory
multiplace
newmusic.cz
paf
pechakucha
perzekuce.cz
petrohradská kolektiv
photo5
prádelna bohnice
prague.tv
prototyp
screen saver gallery
sam83
silver rocket
skutečnost
starcastic
stimul festival
školská28
tranzit.org
tranzitdisplay
videokemp
umělec international
unarclub
unijazz
vitrína deniska
všup
words4u

bylo-libo:

arkham
arskontakt
artservis
benzinka
bleeding.webz.cz
c2c
display.cz
galeriemagda
galerie fenester
galerie k4
gallery kressling
galerie laboratorio
kultura jinak
lemurie
muteme
sperm
trafačka

tech:

xhtml i css validní
hosting multiplace.sk
jelibo loga a bannery?
jsme archivovaný
taky facebook
last.fm

jelibo aktuálně:

Nyní se zobrazují pouze akce ve měsíci Valašské Meziříčí.
- Zrušit filtr
- Zobrazit včetně historie
- iCal export tohoto města
- RSS kanál tohoto města

Ruční pila

výstava studentů Atelieru malířství Petra Kvíčaly, FaVU VUT / http://am3.ffa.vutbr.cz

KILL THE DANDIES! + THE BODYWOUNDS + TAKE DEATH + STEVE MORELL VE VALMEZU

Mamka&Taťka production a Walmez City reprezent uvádí Rebel's Love! / Live Act: Kill the Dandies! / The Bodywounds / Take Death / DJ set: Steve Morello

Intermédia v Sýpce

16/04/2008 (do 15/06) 17:00 Galerie Sýpka (Valašské Meziříčí)
kncrt, vrnsg / zveřejnil fiume
jpg, jpg, jpg, gcal, ical

Galerie Sýpka ve Valašském Meziříčí si Vás dovoluje pozvat na zahájení výstavy Ateliéru intermédia Václava Stratila FaVU VUT v Brně. — http://intermedia.ffa.vutbr.cz /

SLABÝ ROČNÍK

Výstava dvou slabých chlapců z jinak silného ročníku a jejich pedagogický \"doprovod\". / Ateliéru Nová média FUOU / Jiří Surůvka / Jan Vytiska / Martin Froulík / Výstavu zahájí Denisa Fialová, zahraje Schwarzprior, čerstvě vzniklá kapela na půdě OU

Preventivní prohlídka

I LOVE 69 POPGEJU / LIKE SHE / SCHWARZPRIOR / MARIUS KONVOJ / Zcela nová bláznivá párty ve Valmezu.

Let's Gold Corridor Party continues

I Love 69 Popgeju + Schwarzprior koncertují na rodné hroudě pro děcka na konec školního roku. Bílý voják, kormidlo a maják v bahně.

DANA SAHÁNKOVÁ - CAVE BESTIAS

Galerie Kaple představí mladou nadějnou kreslířku Danu Sahánkovou, která má za sebou již nemalé úspěchy. / Vernisáž proběhne v pátek 8. února 2013 od 18 hodin v galerii Kaple, úvodní slovo pronese Jiří Ptáčník. Výstava potrvá od 9. února do 4. dubna 2013 a proběhne pod kurátorským vedením Dr. Leszka Wojaczka.

TRIENÁLE VALMEZ 2013 / CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

Třetí ročník prestižní výtvarné přehlídky Trienále Valmez 2013, na níž bude udělena Cena Rudolfa Schlattauera, vrcholí. Kdo bude laureátem? / Galerie Sýpka hostí již třetí ročník výtvarné přehlídky, na níž je udělována Cena Rudolfa Schlattauera. Cena je určena všem výtvarníkům, kteří jsou spjatí svou tvorbou nebo životem s Valašskem či přímo s Valašským Meziříčím. Prvního kola výtvarné přehlídky se zúčastnilo dvacet šest výtvarníků bez rozdílu věku a uměleckého zaměření. V rámci tohoto klání vybrala odborná komise na základě anonymní obrazové dokumentace pět finalistů. O vítězství usiluje: MILAN HAJDÍK, TADEÁŠ KOTRBA, PAVLA MALINOVÁ, HANA MIKULENKOVÁ a JAN VYTISKA.~

VLASTA ŽÁKOVÁ - Friday Night Highlights

Galerie Kaple představí průřez tvorbou výrazné slovenské autorky Vlasty Žákové, která bourá obecné chápání textilního obrazu. Shlédnout můžete již velmi známé velkoformátové obrazy a plastiky ale i aktuální tvorbu umělkyně. Výstava s názvem Friday Night Highlights potrvá až do 24. ledna 2014.

JIŘÍ KOVANDA – T jako logika

Galerie Kaple zprostředkuje průřez dosavadní tvorbou mimořádné persony českého konceptuálního umění Jiřího Kovandy, jehož jméno je známé u nás i ve světovém měřítku. Proslavil se díky svým objektům, instalacemi nebo intervencemi do prostoru, ale především performancemi či akcemi ze sedmdesátých let. Výstava pod kurátorským vedením PaedDr. Leszka Wojaczka bude zahájena ve čtvrtek 10. dubna 2014 v 18 hodin a během vernisáže přednese svou poesii ze sbírky Píseň zamilovaného Misogyna Jiří Měsíc za hudebního doprovodu kytaristy Ondřeje Běťáka.

LADISLAV PRŮCHA & SOŇA TŘEŠTÍKOVÁ - NEJEN KVIDOVA VĚC

Soňa Třeštíková a Ladislav Průcha jsou významní výtvarníci, které láska ke sklu svedla dohromady a hlavně díky tomuto spojení mohla vzniknout nevšední výstava s názvem „Nejen Kvidova Věc“. Vernisáž této dvojice se uskuteční 17. Září v galerii Kaple. O úvodní slovo se postará světoznámý sklář a malíř Vladimír Kopecký a program vernisáže obohatí hudební skupina Arytmická svině.

JOZEF SUCHOŽA, IVANA SLÁVIKOVÁ, MAREK GALBAVÝ - NOVÉ TERITÓRIÁ MODELÁCIE PRIESTORU

Spoločná výstava trojice slovenských vizuálnych umelcov - Ivany Slávikovej (1981), Jozefa Suchožu (1978) a Mareka Galbavého (1987) v Galérii Sýpka prináša prierez ich tvorbou z rokov 2012 – 2014 v oblasti priestorových médií, fotografie a videa. Ponúka divákovi podoby súčasného chápania a vizuálneho stvárnenia fenoménu priestoru v rôznych mediálnych a tematických rámcoch. V individuálnom štýlovom stvárnení autorov je tento pojem rozšírený do rozhrania exteriority a interiority, osobného a všeobecného, prítomného a nadčasového (kolektívna pamäť), reálnej hmoty a priestoru a ich virtuálnej invarianty.

JIŘÍ KUDĚLA - Uni / formy

Malíř, původem ze Zlína a pedagog katedry malby Fakulty umění Ostravské univerzity v Ostravě, Jiří Kuděla vystavuje v galerii Kaple ve Valašském Meziříčí netradiční portréty a interiérové konfigurace. O hudební doprovod na vernisáži výstavy se postará sochař a pedagog z katedry sochařství Fakulty umění OU v Ostravě Jan Šnéberger a úvodní slovo pronese výtvarník a pedagog z katedry grafiky a kresby Fakulty umění OU v Ostravě Libor Novotný.

DAVID ČERNÝ - JESUS & GUNS

Galerie Kaple ve Valašském Meziříčí pořádá výstavu nejznámější české umělecké ikony Davida Černého. Výstavě nesoucí názvem Jesus & Guns budou vévodit čtyřmetrové Pistole, které byly vystaveny i v New Yorku. Vernisáž proběhne 7. května 2015 a o hudební doprovod se postará soubor Baskybic z místí ZUŠ Alfréda Radoka ve Valašské Meziříčí.

Dvě galerie, dva pohledy, dva sourozenci – Dušan Váňa a Magdaléna Váňová

V galerii Kaple a galerii Sýpka ve Valašském Meziříčí budou ve stejný den, a to 23. září, zahájeny dvě sochařské výstavy sourozenecké dvojice Váňových. Galerie Kaple představí díla Dušana Váni, jež vytváří nejen hyperrealisticky pojaté antropomorfní objekty ze silikonu, ale také kinetické objekty a zároveň inklinuje k aktuálnímu trendu progresivního digitálního sochařství. Naopak Magdaléna Váňová tíhne k realistickému sochařskému přístupu, který znázorňuje především vnitřní portrét jedince. Vernisáž výstavy vypukne v 18 hodin, na níž zahraje světoznámý český neortodoxní bubeník Pavel Fajt. Výstavy potrvají do 20. listopadu.~

Tomáš Vaněk - Particip č. 187

KONCEPTUÁLNÍ UMĚLEC, PEDAGOG A REKTOR AKADEMIE VÝTVARNÝCH UMĚNÍ V PRAZE PŘEDSTAVUJE V GALERII KAPLE SVÉ ZVUKOVÉ PARTICIPY

PAVLA MALINOVÁ - Úd vé hlavy

Výstavu Pavly Malinové, laureátky třetího ročníku Ceny Rudolfa Schlattauera 2013, lze považovat za pomyslné dovršení Trienále Valmez. Rodačka ze Vsetína na ní spolupracovala s kurátorem, kritikem a publicistou Jiřím Ptáčkem, který tento rok získal Cenu Věry Jirousové pro nejlepšího kritika výtvarného umění. Na vernisáži ve čtvrtek 3. prosince vystoupí také jeden z protagonistů hudebního seskupení I Love 69 Popgejů, Jakub Adamec.

PETR HAJDYLA - Propady realitou

Galerie Kaple uvede výstavu malíře a grafika Petra Hajdyly, který ve Valašském Meziříčí vystavuje poprvé. Pod názvem Propady realitou se skrývají námětem neucelená díla vytvořená za poslední dva roky a budou k vidění i zbrusu nová díla vytvořená přímo pro tuto výstavu. Tematicky se jedná o určité fragmenty nabitých dojmů, zážitků a postřehů. Na vernisáži výstavy se úvodního slova ujme autorův profesor z vysoké školy, Daniel Balabán a o elektronické hudební vystoupení se postará Ivo Sedláček a Michal Sedláček. Vernisáž výstavy se uskuteční 17. února v 18.00 hodin a výstava potrvá do 29. března 2016.

ATELIÉR MALBA 1 FAKULTA UMĚNÍ OSTRAVSKÉ UNIVERZITY - NÁBOR

Výstava nesoucí název „Nábor“ je výběrem z aktuální tvorby pedagogů a studentů atelieru Malba I. Fakulty umění Ostravské Univerzity. Výstava nabízí možnost k přemýšlení, prožívání a dialogu několika generací a citlivým výběrem dochází k tomu, že věci různých autorů spolu komunikují. Tyto vizuální vazby s bohatým spektrem námětů zaplní galerii Sýpka až po strop. Úvodního slova vernisáže se ujme jeden z vystavujících, Daniel Balabán, vedoucí ateliéru. Vernisáž výstavy se uskuteční 24. února v 18.00 hodin a výstava potrvá do 15. dubna 2016.

Komentovaná prohlídka Propady realitou s Petrem Hajdylou

Do konce března jsou v galerii Kaple ve Valašském Meziříčí k vidění nejnovější malířské práce citlivého mladého malíře Petra Hajdyly. Ten zdánlivě jednoznačnými obrazy popírá sdělované, zpochybňuje konvenční přístupy a probouzí naši fantazii k dotváření naznačených příběhů. Z maleb lze cítit čistota barev, prvotní myšlenka a u maleb znázorňující všední předměty se prolíná s hrou i dětským pohledem na skutečnost. Výstava je pro hojnou návštěvnost prodloužena o jeden den do 30. března 2016, kdy ji zakončí v 17.00 hodin komentovaná prohlídka s autorem.

FRANTIŠEK KOWOLOWSKI - TERITORIUM 199

Začátkem dubna bude v galerii Kaple ve Valašském Meziříčí zahájena výstava jednoho z nejvýznamnějších českých performerů a tvůrců temporárních instalací Františka Kowolowského, který nyní působí jako děkan na Fakultě umění Ostravské univerzity. V pátek 8. dubna v 18.00 hodin autor obohatí slavnostní vernisáž výstavy performancí a úvodního slova se ujme kunsthistorik Tomáš Knoflíček. Poté následuje koncert skupiny Vítrholc v M-klubu od 19.00 hodin.

OPEN CALL / výzva k účasti TRIENÁLE VALMEZ 2016

Město Valašské Meziříčí ve spolupráci s Galerií Sýpka vyhlašuje čtvrtý ročník TRIENÁLE VALMEZ, na níž se udělí Cena Rudolfa Schlattauera pro rok 2016.

Poetický večer v galerii Kaple během Meziříčské muzejní noci s aktéry skupiny Vítrholc a komentovaná prohlídka výstavy s Františkem Kowolowským

Budeme Vám říkat básně. Touto větou vždy začíná hudebně poetické vystoupení skupiny Vítrholc, které své texty doprovázení živou hudbou. V bývalé vězeňské kapli ovšem jejich známou hudební produkci neuslyšíte. Bude se jednat o autorské čtení s industriálním doprovodem, performance a komentovanou prohlídku k zakončení výstavy „Teritorium 199“ Františka Kowolowského. Akce se uskuteční v rámci Meziříčské muzejní noci v pátek 27. května 2016 od 20 hodin.

KDO ZÍSKÁ CENU CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA? PETR HAJDYLA / TADEÁŠ KOTRBA / VOJTĚCH KOVAŘÍK / MIROSLAVA KUPČÍKOVÁ / KAMILA MALIŇÁKOVÁ

V galerii Sýpka vyvrcholí čtvrtý ročník prestižní výtvarné přehlídky Trienále Valmez 2016 vyhlášené městem Valašské Meziříčí. Slavnostní vernisáž pětice finalistů se uskuteční v pondělí 12. září od 18 hodin, kdy odborná výtvarná komise zvolí držitele Ceny Rudolfa Schlattauera a vybere dílo, jež se stane součástí městských sbírek. Výstava potrvá do 13. listopadu 2016.

Eva Koťátková - Chyba kontrolního aparátu

Galerie Kaple představuje rozměrnou prostorovou instalaci nejúspěšnější české umělkyně, Evy Koťátkové, která zatím v Česku nebyla prezentována. Ve středu 5. října v 18.00 hodin se na vernisáži uskuteční také performance o čtyřech hercích, nesoucí totožný název „Chyba kontrolního aparátu“, jako samotná instalace vytvořená v tomto roce. Výstava držitelky Ceny Jindřicha Chalupeckého a výtvarnice, která v minulém roku uskutečnila více než desítku zahraničních instalací, potrvá do 24. listopadu 2016.

Cena Rudolfa Schlattauera: Dernisáž výstavy, udělení Ceny veřejnosti a koncert dvou kapel v jeden večer v galerii Sýpka ve Valašském Meziříčí.

Velkolepá dernisáž výstavy Trienále Valmez, na níž udělí místostarostka města Yvona Wojáczková Cenu veřejnosti, bude také o jednohubkách, víně a dvou kapelách, které společně poprvé vystoupí na pódiu. Akusticky zahrají domácí Švagři s Tichonov speciál setem a slovenská alternativní kapela Longital. Jedná se o první propojení těchto hudebníků a jedinečné vystoupení, jaké se už nikdy nebude opakovat. Slavností večer za přítomnosti všech pěti finalistů odstartuje v pátek 11. listopadu v 18.00 hodin.

WORKSHOP s EVOU KOŤÁTKOVOU A PERFORMANCE K VÝSTAVĚ

Galerie Kaple ve Valašském Meziříčí má tu čest představit v současnosti jednu z mezinárodně nejuznávanějších českých umělkyň Evu Koťátkovou. Instalace se zde přesunula přímo z Holandska a v České republice je prezentovaná zcela poprvé. Během výstavy se uskuteční workshop se samotnou autorkou a nebudou také chybět pravidelné performance k instalaci. Výstava Chyba kontrolního aparátu potrvá do 24. listopadu 2016.

MATÚŠ LÁNYI - Hard Drive

Nosnou témou tvorby slovenského výtvarníka Matúša Lányiho je kresťanská tradícia, kultúra a jej ikonografia, s ktorou pracuje v intenciách postupov súčasného umenia.

Krištof Kintera - Systémy bez ducha

Instalaci „Systémy bez ducha“ od Krištofa Kintery lze zhlédnout v Galerii Kaple ve Valašském Meziříčí do 19. února

Design skla FMK UTB ve Zlíně - VýstUP / Petr Stanický - Myspace

Výstavní projekt VýstUP je prezentací tvorby několika studentů a pedagogů ateliéru Design skla Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Název projektu má divákovi naznačit směr, kterým se výstava ubírá. Lze jej chápat jako výsledek tvůrčího procesu, uměleckou produkcí nebo veřejným předvedením. Ale současně i symbolickým krokem směrem vzhůru, výš, nahoru.

LIBOR NOVOTNÝ - Poznámky k inteligenci větve

Od března bude ve Valašském Meziříčí otevřena výstava Libora Novotného nesoucí název Poznámky k inteligenci větve. Ten pro Galerii Kaple vytvořil jedinečnou osmimetrovou instalaci doplněnou o objekty. Úvodního slova na vernisáži 1. března se ujme Tomáš Knoflíček a hudebně ji doprovodí Rowan Kilduff.

Libor Novotný přiblíží návštěvníkům svůj projekt v Galerii Kaple v rámci komentované prohlídky

Do 21. dubna je v Galerii Kaple ve Valašském Meziříčí k vidění nejnovější práce Libora Novotného i ornamentní schéma vytvořené přímo pro tento prostor. Ve své tvorbě se autor systematicky věnuje přírodním procesům a dává je do souvislostí s dalšími fenomény současného přetechnizovaného světa. Na samotnou koncepci výstavy i jeho dosavadní tvorbu bude možnost nahlédnout v rámci komentované prohlídky s autorem v úterý 28. března od 10. hodiny dopolední.

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI - Priestor v prostore

Galerie Kaple představí sochařské tendence Katedry sochařství a prostorové tvorby Fakulty výtvarných umění Akademie umění v Banské Bystrici. Jedná se o výběr děl absolventů, současných studentů i pedagogů. Na výstavě budete moci shlédnout vybraná díla od třiadvaceti výtvarníků. Slavnostní vernisáž se uskuteční ve středu 26. dubna v 18.00 hodin za přítomnosti všech autorů. Úvodní slovo pronese vedoucí katedry Mgr. art. Ivana Sláviková, ArtD. a vystoupí studenti s hudebně improvizační performance.

Dostihy robotů 2

Program: / 1. závod: / 19:30 otevření sázek / 20:00 uzavření sázek / START / 20:30 vyhlášení vítěze / CENA / 2. závod: / 22:30 otevření sázek / 23:00 uzavření sázek / START / 23:30 vyhlášení vítěze / CENA / Vstupné zdarma / Při vstupu je možnost sázky u buchmachera.

MILAN HAJDÍK – Signál

Výstava Milana Hajdíka nabídne obrazy připomínající snové vyobrazení skutečnosti v juxtapozici a komunikativními portréty se skrytými QR kódy. Slavnostní vernisáž výstavy se uskuteční 6. září v 18.00 hodin a úvodní slovo pronese rektor Fakulty umění ostravské Ostravské univerzity, Doc. MgA. František Kowolowski. Na vernisáži hudebně vystoupí skupina CelBoss.

VLADIMÍR HOUDEK - RASURA

V druhé polovině září započne v Galerii Kaple ve Valašském Meziříčí samostatná výstava českého umělce Vladimíra Houdka s názvem RASURA. Jedná se nejnovější cyklus deseti pláten vytvořený speciálně pro tuto výstavu a přizpůsoben prostoru Galerie Kaple. Koncept Houdkova díla bude uveden na slavnostní vernisáží 20. záři v 18.00 hodin. Výstava potrvá až do 26. listopadu 2017.

právě končí:

do dnes! Macocha (Brno)
do zítra Flesh&Brain / Marie Hájková, Lukáš Jiřička,~ (Praha)
do zítra APART collective: A part of Monolith (Praha)
do zítra Piotr Bosacki: Films To Watch (Praha)

chystá se:

10/2017

so dnes! Heathers On Tour (HOT) (brno)
so dnes! Identifying Centres (Praha)
so dnes! Ingeborg Bachmann: Malina (Praha)
po 23/10 Kroužek elektronické hudby (brno)
po 23/10 Judith Hermann: Počátek veškeré lásky (Praha)
út 24/10 Moh´by to být Halloween (Praha)
út 24/10 Bez tváře/ Jakub Janovský a Pave~ (do 16/11) (Praha)
út 24/10 Permanently changing title (do 26/11) (Praha)
út 24/10 podmínky nemožnosti ii/vii: bezp~ (do 26/11) (Praha)
út 24/10 Mrtvé rostliny a živé objekty (Praha)
út 24/10 Pružná nehybnost/ Peter Cábocký~ (do 11/11) (Praha)
út 24/10 To je mámovo! (do 16/11) (Praha)
st 25/10 Nechte to Zemi / vern~ (do 08/12) (Ústí nad Labem)
st 25/10 OE17: Vladimír Turner – Autorská přednáška~ (Praha)
st 25/10 Prostor Pro: ARCH WARS (brno)
st 25/10 Ice Pøz (Brno)
27/10 CREEPDANCE C:LEAN WATER REVIVAL & Sqare & DJ~ (brno)
so 28/10 Živé hraní k promítání: BASTL Instruments~ (brno)
so 28/10 EOW WORLD FINAL 2017 (Praha)
so 28/10 La Part des Choses (Brno)
so 28/10 D'Epog: Sakurambo (brno)
po 30/10 Kroužek elektronické hudby (brno)
po 30/10 Hudba Zdeněk Liška (brno)
út 31/10 Workshop Recykliteratura s Vojtěchem Maškem~ (Praha)
út 31/10 Sudabeh Mohafez: Hoří (Praha)
út 31/10 VISITING EDITORS #4 Daniel Tudor Munteanu (brno)
út 31/10 Black Lips (US) (Praha)

11/2017

st 08/11 Moses Sumney (US) (Praha)
čt 09/11 Low Roar (IS) (Praha)
10/11 TOPS (CA) (Praha)
út 14/11 Mount Kimbie (UK) (Praha)
st 15/11 TOKiMONSTA (US) (Praha)
čt 16/11 Bohemian Like You & AM180: John Maus (US) (Praha)
čt 23/11 Michelle Gurevich (CA) (Praha)

12/2017

út 12/12 Sleep Party People (DK) (Praha)

právě probíhá:

do 26/10 Netřeba plakat na rozlitým mlékem / Vilém Du~ (Brno)
do 27/10 Tomáš Moravec: Palindrom #2 (Olomouc)
do 29/10 MELODRAM (Praha)
do 29/10 Eva Lukešová - Podmíněná vizualita (Brno)
do 30/10 Tomáš Petřík - Videopast (Brno)
do 30/10 Sigurður Atli Sigurðsson: Everyday Fortune~ (Praha)
do 31/10 Zdenek Svejkovský: Paleta barev / The Pal~ (Olomouc)
do 31/10 TIMO / Napiš (Praha)
do 05/11 josef frühauf / goldwings (Ústí nad Labem)
do 05/11 35m2 // Marcel Stecker // Sen o Tróji (Praha)
do 08/11 Alessandra Svatek a Artur Magrot: Ne/nahýbe~ (Praha)
do 10/11 petr lysáček: tvůrčí duch (česká bříza )
do 10/11 After late for Pro: Officework (Praha)
do 10/11 EMPIRE OF THE SENSELESS (Praha)
do 19/11 MILAN HAJDÍK – Signál~ (Valašské Meziříčí)
do 19/11 Antény ruce: Protokoly z mimo-smyslové este~ (Praha)
do 24/11 alena plíhalová - toho se nezbavím (Liberec)
do 30/11 Art For A Better World (Praha)
do 10/12 Tvář znásilnění (Prague)
do 31/01 Dělat les (Praha)
do 09/02 STUD: vernisáž výstavy a zahájen~ (Ústí nad Labem)

archiv všech událostí po letech:

0, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017

augdesign

Plán galerie altán Klamovka je od jejího zahájení od září 2004 zaměřen na představení mladé generace výtvarníků absolventů či studentů vysokých uměleckých škol. Dalším kritériem výběru vystavujících je prezentace aktuálních společenských témat pomocí různých výtvarných technik. Galerie Altán Klamovka se nachází v parku Klamovka v Praze. Je dostupná od metra B Anděl 3 stanice tramvají směr Řepy. Otevřená o víkendech 14.00-18.00.

út 17/10 Alessandra Svatek a Artur Magrot~ (do 08/11) (Praha)

vzkazy:

umlaut: vojta: viz e-mail, díky
vojta: prosím o uveřejnění akce Spankmeifyoucan - posláno jako host. Akce se koná pod záštitou Divadla na půdě Cross klubu.
umlaut: Zdravím, ano, budeme-li za takovou „vlastní databázi" považovat vlastní kalendář... U každého avíza se automaticky generuje odkaz (ical a gcal), který umožňuje si akci uložit do příslušného kalendáře (v poštovním klientovi i v jiných aplikacích), resp. do google kalendáře – s jejich vlastníma featurama (sdílet událost, pozvat ostatní atp.). Máš-li představu ještě něčeho speciálnějšího, rádi proberem (klidně po e-mailu).
vasnsav: lze po rozkliknuti akce ulozit ji do jakesi "vlastni dtbze"?
2046: done
umlaut: ahoj nápade, zkusíme
famu/cas: Ahoj...nápad... dalo by se přidat https do automatického rozpoznávání adres?
umlaut: Mb: 2046 teď pomohl s gcal, tak se na to díval. a že prý windows-1250, asi se budeme muset nechat přepsat...
Mb: azbuka> jste v MySQL UTF? Amp jinak replace na ‘ myslím...
umlaut: ahoj, žádné takové hostovské avízo v dtb není, není tedy co zveřejnit; zkuste ještě jednou, proces běžně funguje (login a heslo: host; přidat událost)

nick
text

TOPlist