jlbjlt.net

jelibojelito:

pomáháme propagovat kulturu okrajového zájmu, ale nezanedbatelného významu

v provozu od 01/08/2006

vyhledávání:

doporučujeme:

mofuwebsite
monoskop
monoskop log
mediabaze.cz
artlist
artyčok.tv
vvp avu
a pak ještě taky: culturenet.cz
proculture
abart
artalk
artmap
doc alliance films
dok.revue
foodlab
kinoaparát.cz
radiogalerie

odkazy:

25fps
35m2
3x3
4am
alfred ve dvoře
am180.org
avu
berlinskej model
brno-kultura-tic
ciant
česká centra
damúza
divadlo.cz
divadlo29
divus
entrance gallery
etc.galerie
famu/cas
fcca.cz
fiducia
fiume
fotograf gallery
fresh_eye
futuraproject
galerie 207
galerie ahoj nazdar čau
galerie amu
galerie dads
galerie f. baumanna
galéria hit
galerie holec
galerie jelení
galerie kin jídelna
galerie kiv
galerie klubovna
galerie luxfer
galerie města blanska
galerie města třince
galerie nashledanou
galerie půda
galerie off/format
galerie pavilon
galerie umakart
galerie vzájemnost
his voice
hucot
hunt kastner
industra art
institut intermédií
institut umění
jiri svestka gallery
kabinet múz
karlin studios
klangundkrach
kýbl
make make
meetfactory
multiplace
newmusic.cz
paf
pechakucha
perzekuce.cz
petrohradská kolektiv
photo5
prádelna bohnice
prague.tv
prototyp
screen saver gallery
sam83
silver rocket
skutečnost
starcastic
stimul festival
školská28
tranzit.org
tranzitdisplay
videokemp
umělec international
unarclub
unijazz
vitrína deniska
všup
words4u

bylo-libo:

arkham
arskontakt
artservis
benzinka
bleeding.webz.cz
c2c
display.cz
galeriemagda
galerie fenester
galerie k4
gallery kressling
galerie laboratorio
kultura jinak
lemurie
muteme
sperm
trafačka

tech:

xhtml i css validní
hosting multiplace.sk
jelibo loga a bannery?
jsme archivovaný
taky facebook
last.fm

skolska28

přispěvatel

mail: skolska28@skolska28.cz
http: http://skolska28.cz
instituce: Galerie Školská 28

popis: Komunikační prostor Školská 28 je výstavní a vzdělávací prostor v centru Prahy s více než desetiletou tradicí. Od roku 1999 se věnujeme hlavně oblasti českého a zahraničního výtvarného umění, současné experimentální hudby, autorské filmové tvorby, nebo nových médií. Důležitým aspektem v naší koncepci je pestrá dramaturgie jak výstavm tak večerních programů, jako jsou přednášky, tématické pořady a tvůrčí dílny. Neformální prostředí dvorku obohacuje nabídku společenského a kulturního života v centru Prahy. Program Komunikačního prostoru je určný hlavně pro mladší a střední generaci, nicméně některé pořady jsou připravované pro děti, mládež, ale i pro seniory, nebo zahraniční návštěvníky Prahy.
součástí výstavního prostoru je komorní výstavní prostor Šedý pokoj.

Přidaná avíza:

22/09/2016 Živé rozhlasové interview se současným uměl~ (Praha)
19/09/2016 Pavel Zlámal (sólo); Miroslav Tóth & Raf~ (Praha)
17/09/2016 Žít jinak - Kulturní základna otevřena všem~ (Praha)
15/09/2016 Skladatel Jan Klusák s dirigentem Liborem Pe~ (Praha)
13/09/2016 Bennewitzovo kvarteto - Hudba perzekvovaných~ (Praha)
29/06/2016 Efekt pozorovatele: pozorování a odposlouchá~ (Praha)
21/06/2016 sdružení Bezdomovci, lidé jako my (Praha)
20/06/2016 ToJeMoje (Praha)
09/06/2016 Adam Basanta - Inversion as a lit~ (do 30/06) (Praha)
06/06/2016 Food for Thought: Collective Cooking & O~ (Praha)
19/05/2016 Transitory Museum of Minds (Praha)
12/05/2016 Emil Juliš: Bílý a černý oheň (vý~ (do 16/06) (Praha)
11/05/2016 Tapemosphere #25 (do 02/06) (Praha)
07/05/2016 BJ Nilsen - autorská prezentace (Praha)
06/05/2016 Patrice Grente & Guillaume Gargaud (Praha)
04/05/2016 Daniel Vlček, Jakub Krejčí, Jiří Rouš, Lucia~ (Praha)
27/04/2016 Novi_sad (Thanasis Kaproulias) (Praha)
15/04/2016 Revue Pandora # 29 (Praha)
14/04/2016 Mahir Kartal & Martin Alaçam (Praha)
12/04/2016 Speed Index - Daniel Vlček a host~ (do 04/05) (Praha)
08/04/2016 Platformy a praxe temné ekologie (Praha)
07/04/2016 Sura Medura (Praha)
06/04/2016 Magdalena N. Kwiatkowska - Děti z Absurdland~ (Praha)
05/04/2016 Igor a Ivan Buharovovi a jejich Většina duší~ (Praha)
31/03/2016 Mikko Savela (sólo), George Cremaschi (křest~ (Praha)
24/03/2016 Je mi to ukradené: apropriace v literární tv~ (Praha)
20/03/2016 Nástrojáři (Praha)
13/03/2016 Nástrojáři (Praha)
12/03/2016 Porcelánová dílna (Praha)
10/03/2016 Nástrojáři (do 31/03) (Praha)
07/03/2016 Mezi námi (99min,16mm > HD video) autors~ (Praha)
05/03/2016 Oker (NOR) & Alexandre Losada (SP) (Praha)
26/02/2016 Monty Adkins, Terri Hron: Lépidoptčres (Praha)
22/02/2016 Ewa Jacobsson (Praha)
22/02/2016 Komentovaná prohlídka výstavy Frontiers of S~ (Praha)
19/02/2016 Gordoa / Hein duo (Praha)
11/02/2016 This Changes Everything (Praha)
05/02/2016 Frontiers of Solitude / Na pomezí~ (do 06/02) (Praha)
04/02/2016 Frontiers of Solitude / Na pomezí~ (do 04/03) (Praha)
27/01/2016 Psí víno 74 & Julinko (Praha)
21/01/2016 Vectory & vize (Praha)
15/01/2016 Pablo Sanz (SP) + Námestie republiky (SK) (Praha)
07/01/2016 Plastický film (do 22/01) (Praha)
12/12/2015 #4 Vánoční bazar & Wakushoppu burza DIY~ (Praha)
12/12/2015 Yiorgis Sakellariou / Wim Dahean (Praha)
08/12/2015 Jiřička & Ježek: Jak se dělá~ (do 10/12) (Praha)
04/12/2015 RANT (duo) & Jan Jirucha (sólo) (Praha)
28/11/2015 Kreaton Music Ports - Minoo (Praha)
25/11/2015 Na vodě (Praha)
19/11/2015 Arf Arf (Praha)
16/11/2015 TENGGER + Matthias Erian (Praha)
12/11/2015 V nepřítomnosti (do 03/12) (Praha)
29/10/2015 Anthropocene (Praha)
22/10/2015 Všemu, co vyrostlo, vlažím kořeny (Praha)
17/10/2015 Camera Soloriens (Praha)
16/10/2015 James Harrar (Praha)
13/10/2015 Jim Denley, Kim Myhr, Ingar Zach 3x sólo (Praha)
09/10/2015 Kazuhisa Uchihashi (do 11/10) (Praha)
08/10/2015 Pavel Jestřáb – autorská video projekce~ (Praha)
01/10/2015 What Was Documentary Is Now Somet~ (do 31/10) (Praha)
14/09/2015 veRmulsCHt & Loliny Loopy (Praha)
05/09/2015 Do hlubiny lignitových mračen (do 25/09) (Praha)
02/09/2015 To samo / Itself (do 25/09) (Praha)
25/06/2015 Jonáš Strouhal (Praha)
19/06/2015 Dani Burrows (Praha)
17/06/2015 Láva, pružiny a brouci (Praha)
15/06/2015 Bertrand Gauguet (solo), Patrick Cain (solo)~ (Praha)
14/06/2015 veRmulsCHt & Loliny Loopy (Praha)
12/06/2015 Paolo Angeli a jeho preparovaná kytara (Praha)
10/06/2015 Fluxus je luxus (Praha)
05/06/2015 A State of Stability (do 25/06) (Praha)
01/06/2015 Cluster Ensemble plays Philip Glass Similar~ (Praha)
30/05/2015 Modular Meeting CZ (Praha)
24/05/2015 Images of fire (do 02/07) (Praha)
23/05/2015 Carolina Andreetti & Hernán H~ (do 24/05) (Praha)
20/05/2015 Robotické tělo (Praha)
14/05/2015 Sébastien Branche (solo), Rehaug Rehformen (~ (Praha)
06/05/2015 Guy Goldstein: Absolutní sluch (do 28/05) (Praha)
24/04/2015 Alessandra Eramo: Roars Bangs Booms. 7 Varia~ (Praha)
23/04/2015 Konvergence (do 24/04) (Praha)
18/04/2015 Kinoaparát.cz: Dílna aplikované optiky a aku~ (Praha)
15/04/2015 Revue Pandora # 29 (Praha)
12/04/2015 Xavier Charles & Zdeněk Závodný +x - vo~ (Praha)
10/04/2015 noční pták na noční pták: Stefan~ (do 10/05) (Praha)
10/04/2015 Xavier Charles - Dílna volné impr~ (do 12/04) (Praha)
09/04/2015 Shelley Hirsch Explore Your 1000 Voices (Praha)
06/04/2015 Na hranici – interpretace divočiny z pohledu~ (Praha)
02/03/2015 DIATRIBES (CH) & Procházka/Bagdasarov du~ (Praha)
26/02/2015 Kolektiv (do 20/03) (Praha)
13/02/2015 Gomez & Gargaud (F) + The Pololáníks &am~ (Praha)
04/02/2015 'Sonic Activity: Prague'~ (do 20/02) (Praha)
04/02/2015 Myšlenky týkající se nástěnky jak~ (do 04/04) (Praha)
04/02/2015 Voda zaplní halu (do 13/03) (Praha)
28/01/2015 TCHAKE (aus) & Simon Whetham (uk) (Praha)
24/01/2015 Dílna nahrávání zvuku v terénu a~ (do 25/01) (Praha)
22/01/2015 Michal Šimonfy - autorská video projekce (Praha)
15/01/2015 Tiziana Bertoncini (housle) & Thomas Leh~ (Praha)
09/01/2015 Zemědělské práce: Sluneční město~ (do 30/01) (Praha)
17/12/2014 Porcelánová dílna „drahokámen“ a~ (do 18/12) (Praha)
17/12/2014 Vánoce ve Školské III (do 18/12) (Praha)
12/12/2014 DIY dílna Tamary Wilhelm: mašinky~ (do 14/12) (Praha)
01/12/2014 Martina Trchová pro Himaláje (Praha)
24/11/2014 Rishin Singh & KRK (Praha)
20/11/2014 Urban beeing / Včely ve městech (Praha)
15/11/2014 Anna Homler & George Cremaschi duo (Praha)
15/11/2014 Anna Homler: hlasová dílna (Praha)
13/11/2014 Budapešťský klub (Praha)
12/11/2014 Jean-François Laporte & Tilzer/Hanousek/~ (Praha)
08/11/2014 V jednom tahu, nebo-li osm Vachkových hodin~ (Praha)
06/11/2014 Slovo se musí státi masem, duše žízní (Praha)
27/10/2014 Jakub Jansa: Programování přírody (Praha)
23/10/2014 Transition Towns Rob Hopkins a iniciativy př~ (Praha)
13/10/2014 Jorge Espinal & Orquesta de Guitarras Lo~ (Praha)
06/10/2014 Ilia Belorukov – Martin Alaçam – White Wigwa~ (Praha)
02/10/2014 Solovo světlo - David Miller (do 24/10) (Praha)
02/10/2014 Zpěv dravých ptáků - Matyáš Choch~ (do 24/10) (Praha)
25/09/2014 Gregory Bateson: o ekologii mysli a vzorech,~ (Praha)
17/09/2014 Matej Al-Ali - autorská video-projekce (Praha)
11/09/2014 Mimo sezónu/Poza sezonem/Utószezo~ (do 25/09) (Praha)
30/08/2014 Drum Machine Brutalized (do 26/09) (Praha)
21/07/2014 Dvojitý křest knih s autorským čtením Spell~ (Praha)
20/07/2014 To zní skvěle! Vs.Interpretation (Praha)
20/07/2014 Vs. Interpretation (Praha)
17/07/2014 vs. Interpretation mezioborový fe~ (do 20/07) (Praha)
29/06/2014 Standuino (Praha)
09/06/2014 Doug Van Nort - Elektroakustická volná impro~ (Praha)
09/06/2014 Lenka Vítková:Dvě planety se mi v~ (do 22/08) (Praha)
09/06/2014 Milan Guštar - Pro Le Cainea (do 27/06) (Praha)
04/06/2014 Tibetský exil chce hájit zájmy všech Tibeťan~ (Praha)
28/05/2014 S–rové dřevo šptně HŘÍ & Ora Pro Nobis~ (Praha)
26/05/2014 Arnold Dreyblatt: O paměti, hudbě a mizející~ (Praha)
22/05/2014 Marek Hlaváč – Kolektivní elektronická hudba~ (Praha)
15/05/2014 Veronika Mayer: Scattering (do 05/06) (Praha)
06/05/2014 Monika Fryčová: Pure Mobile / Dolce Vita (Praha)
05/05/2014 Bonnie Jones (solo), Andreas Trobollowitsch~ (Praha)
30/04/2014 Dernisáž - Kurz všeobecného plánování~ (Praha)
28/04/2014 Marie Hájková & Petr Šprincl (Praha)
26/04/2014 AudioVisual Anarchivism - Hannes Hoelzl &~ (Praha)
24/04/2014 Fermata - Jaromír Novotný (do 24/05) (Praha)
24/04/2014 Juho Laitinen - skladby 21. století pro viol~ (Praha)
03/04/2014 Kurz všeobecného plánování: Marie~ (do 30/04) (Praha)
20/03/2014 Jan Smutný - autorská video-projekce (Praha)
19/03/2014 Stanislav a Christina Grofovi–holotropní sta~ (Praha)
09/03/2014 Piotr Tkacz & Patryk Lichota + křest alb~ (Praha)
06/03/2014 The Bureau of Melodramatic Resear~ (do 28/03) (Praha)
27/02/2014 Rodinné záznamy (Praha)
23/02/2014 Pavel Zlámal; Benedict Anderson The Band (Praha)
22/02/2014 Mezigenerační fotomaraton (Praha)
21/02/2014 Behind the Voice: Myriam Van Imschoot, Toine~ (Praha)
20/02/2014 Těsto od babičky (Praha)
13/02/2014 Héctor Rey; E CONVERSO (Praha)
10/02/2014 Děda (do 27/02) (Praha)
10/02/2014 Opakovat se nebude - Yveta Buchto~ (do 31/03) (Praha)
29/01/2014 Ajznbony (pražská otázka nádražní) (Praha)
23/01/2014 Angélica Castelló & Dafne Vicente–Sandoval;~ (Praha)
22/01/2014 Jan Pfeiffer – autorská videoprojekce (Praha)
15/01/2014 Listening to the Movement of People Working (Praha)
13/01/2014 Tichá pole cestou z práce (do 29/01) (Praha)
14/12/2013 Představ si - Dílna Antonína Tomá~ (do 15/12) (Praha)
13/12/2013 II. Vánoční bazar - Slavnost svět~ (do 15/12) (Praha)
13/12/2013 Skřítci (Praha)
12/12/2013 Pavla Sceranková – autorská videoprojekce~ (Praha)
04/12/2013 Elektroakustické kompozice - Koncert student~ (Praha)
02/12/2013 Bryan Eubanks/Xavier Lopez & Fuck It Due~ (Praha)
28/11/2013 David Gatten, Erin Espelie - Autorská 16mm p~ (Praha)
25/11/2013 James Wyness; Biliana Voutchkova & Micha~ (Praha)
20/11/2013 Pozvánka na setkání - Centre and Edge (Praha)
18/11/2013 Zvony proti mlze & Tarnovski - volná imp~ (Praha)
11/11/2013 James Wyness - Listening Environm~ (do 05/12) (Praha)
10/11/2013 Dílna zvukových efektů (Praha)
06/11/2013 Igor a Ivan Buharov ...opět v Praze ! (Praha)
30/10/2013 Dáma se dvěma hlavami - Magda Stanová (Praha)
24/10/2013 Bergljot (NOR/CZ) + Škvíry & spoje (SK/C~ (Praha)
21/10/2013 Dáma se dvěma hlavami - Magda Stanová - Dáma~ (Praha)
17/10/2013 Marcus Bergner: Numbers (Shadow) Toward The~ (Praha)
04/10/2013 Nový Babylon - Zvuková procházka po pražském~ (Praha)
03/10/2013 Inien & The Astronomical Unit (Praha)
02/10/2013 Magda Stanová Ve stínu fotografie (Praha)
29/09/2013 Zvukem do zdi - Festival volné improvizace (Praha)
28/09/2013 Meziuchy/Betweentheears - Zvuková seance pro~ (Praha)
21/09/2013 Slavnost 9 zahrad - Sousedská slavnost v rám~ (Praha)
19/09/2013 Tomáš Moravec - Autorská videoprojekce (Praha)
14/09/2013 Jim Kaiser (usa) & Rdeča Raketa (a/slo)~ (Praha)
02/07/2013 Galerie Díra: Carsten Nicolai - E~ (do 23/07) (Praha)
20/06/2013 Patrick Sedlaczek - Autorská videoprojekce (Praha)
19/06/2013 Vaření knih III / ledové objekty Ondřeje Kot~ (Praha)
14/06/2013 Galerie Díra: Jiří Rouš - Hertz C~ (do 02/07) (Praha)
13/06/2013 Umřel v stromě + Up North (Praha)
10/06/2013 Dvorek č. 28 - Matěj Lipavský (do 31/07) (Praha)
10/06/2013 Motýli v břiše - Tomáš Uhnák, Mat~ (do 27/06) (Praha)
07/06/2013 Touchscreen controllers - koncert (Praha)
06/06/2013 Touchscreen controllers (do 07/07) (Praha)
30/05/2013 Art Book Orchestra – Konrad Korabiewski (Praha)
25/05/2013 Cesta do hlubin Standuina - Vytvo~ (do 26/05) (Praha)
24/05/2013 Boutique - Audiovizuální večer skupiny umělc~ (Praha)
23/05/2013 Noční pták (Fidler & Konopásek) (Praha)
16/05/2013 Tereza Sochorová - Autorská ideoprojekce (Praha)
13/05/2013 Labycz/Lebik Duo / Federsel / Nula (Praha)
09/05/2013 Audiovizuální vířivka 2013 (Kutná Hora)
06/05/2013 Galerie Díra: Chris Watson - Mont~ (do 20/05) (Praha)
06/05/2013 Propojenost - Slavek Kwi / Artificial Memory~ (Praha)
28/04/2013 Elektroničtí demonstranti DIY dílna Stefanie~ (Praha)
26/04/2013 Elektroničtí demonstranti - DIY d~ (do 28/04) (Praha)
21/04/2013 Susanna Gartmayer - veřejná prezentace dílny~ (Praha)
19/04/2013 Susanna Gartmayer - Dílna volné i~ (do 21/04) (Praha)
16/04/2013 Galerie Díra: Crys Cole - Unravel~ (do 06/05) (Praha)
04/04/2013 Galerie Díra: Eva Jaroňová - Neví~ (do 16/04) (Praha)
04/04/2013 Martin Blažíček – Gradient (do 05/05) (Praha)
04/04/2013 Radim Langer / Marek Meduna: Berg~ (do 25/04) (Praha)
23/03/2013 Standuino bastl workshop - Postavte si synte~ (Praha)
21/03/2013 Sharif Sehnaoui – solo, Martin Alaçam &~ (Praha)
16/03/2013 Jarní prožitkové zpívání (Praha)
14/03/2013 Noise over your lyrics (Praha)
11/03/2013 Seijiro Murayama (JAP) solo + Leo Bettinelli~ (Praha)
09/03/2013 Dílna animační tvorby s Jiřím Hanušem (Praha)
07/03/2013 Fern Silva (Praha)
07/03/2013 Jiří Havlíček - Dopis celý o tobě~ (do 01/04) (Praha)
04/03/2013 Vojtěch Procházka / Martin Blažíček / Georgy~ (Praha)
28/02/2013 Michal Zbořil/Martin Blažíček – live a/v + J~ (Praha)
22/02/2013 Galerie Díra: Marcin Dymiter - So~ (do 01/03) (Praha)
21/02/2013 Deborah Stratman - Autorská videoprojekce (Praha)
18/02/2013 Dvojice z naší vesnice: Iveta Bra~ (do 18/03) (Praha)
18/02/2013 Výstava Ondřej Havránek (pokus o portrét)~ (Praha)
08/02/2013 Device_art 4.013 (do 15/02) (Praha)
07/02/2013 Galerie Díra: Łukasz Szałankiewic~ (do 21/02) (Praha)
28/01/2013 Tomáš Ruller - akce-videoprojekce~ (do 01/02) (Praha)
24/01/2013 Lov na Boghora (Praha)
23/01/2013 Galerie Díra: Miro Tóth - Dunkelt~ (do 06/02) (Praha)
19/01/2013 Duo Jonas Kocher (akordeon) & Gaudenz Ba~ (Praha)
07/01/2013 Záhyb dechu: Dana Machajová, Barb~ (do 24/01) (Praha)
15/12/2012 A2+ (Praha)
14/12/2012 Imagograf (do 15/12) (Praha)
14/12/2012 Křest knihy Observer (Praha)
13/12/2012 Forgotten Works – zapomenutá kapela Flao YG~ (Praha)
13/12/2012 Jamie Drouin - Solo performance (Praha)
13/12/2012 Vánoční bazar (do 15/12) (Praha)
06/12/2012 As deafness increases (NOR) + The Pololáníks~ (Praha)
06/12/2012 Balázs Antal, László Hatházi: Suvenýry z Pra~ (Praha)
03/12/2012 Jamie Drouin: Handfuls of Vapor (do 18/12) (Praha)
26/11/2012 Christian Weber (kontrabas) & noid (~ (Praha)
25/11/2012 Jiří Durman & Miroslav Posejpal; host: M~ (Praha)
22/11/2012 Martin Howse (Praha)
16/11/2012 Výprava do Jenštejna (Praha)
15/11/2012 Autorská prohlídka výstavy, umění v sadech~ (Praha)
11/11/2012 Svatomartinské vyprávění dešťové hole~ (Praha)
05/11/2012 Jana Doležalová, Štěpán Plátek: A~ (do 23/11) (Praha)
11/10/2012 The Meanderthal (Praha)
05/10/2012 Zvuky z dílny (Praha)
04/10/2012 Koberce, záclony: Výhybka (do 02/11) (Praha)
01/10/2012 Els Viaene: Sound as Space (do 05/10) (Praha)
01/10/2012 Jan Šalda: Z ladu háv (do 31/10) (Praha)
01/10/2012 Sound Lines/Drawing Scores (do 05/10) (Praha)
01/10/2012 Udo Noll: Radio Spaces (do 05/10) (Praha)
20/09/2012 Martin Alaçam & Michael Delia & Lucy~ (Praha)
10/09/2012 Onomatopoeia (do 25/09) (Praha)
07/09/2012 Benefiční dražba - Pro školu v kambodžském P~ (Praha)
06/09/2012 Strotter Inst. + Phaerentz + Bagdasarov (Praha)
24/07/2012 Synestezie (do 03/08) (Praha)
24/07/2012 Volné improvizace / Emiter — Daniel Neumann~ (Praha)
25/06/2012 Jan Šrámek, Veronika Vlková: Nemu~ (do 20/07) (Praha)
21/06/2012 Ora pro nobis a Oldřich Janota (Praha)
18/06/2012 Sejdeme se u Mangovníku (Praha)
16/06/2012 Liz Allbee & Michael Vorfeld; Count Port~ (Praha)
14/06/2012 Kralupy kóan – Tibor Szemző (Praha)
14/06/2012 Lejsci, modřinky a modřiny (Praha)
14/06/2012 Wakushoppu / Michal Zbořil, Martin Blažíček,~ (Praha)
10/06/2012 SNUFF: Sonifikace bezdrátových sítí (Praha)
08/06/2012 Mario de Vega a Victor Mazón + host (Praha)
07/06/2012 Jérôme Noetinger + Xavier Quérel / Marcus Be~ (Praha)
01/06/2012 10. výročí Radioateliéru (Praha)
28/05/2012 Llorenç Barber, Monserrat Palacios: Hlas, zv~ (Praha)
19/05/2012 Dílna elektronické hudby s Markétou Lisou, J~ (Praha)
18/05/2012 Trace the Tweet (do 15/06) (Praha)
17/05/2012 Tomáš Svoboda (Praha)
14/05/2012 Outer Scan / Zenial, VJMB (Praha)
11/05/2012 Alexandr Vatagin, Fabian Pollack (Praha)
02/05/2012 Když zavřu oči vidím tvary (do 31/05) (Praha)
02/05/2012 Klára Doležálková, Michal Kindern~ (do 03/06) (Praha)
26/04/2012 Piča z hoven (Praha)
23/04/2012 Peter Cusack: dobře temperovaná města a zvuk~ (Praha)
19/04/2012 Vojtěch Fröhlich / Večer Mediabáze (Praha)
17/04/2012 Beyond categories (Praha)
15/04/2012 Bernhard Gál (Praha)
13/04/2012 The Expanding Mall, cont'd. (do 11/05) (Praha)
07/04/2012 The Placard Festival Praha – výzva k účasti~ (Praha)
29/03/2012 Jan Kulka / Georgij Bagdasarov / SeEun Lee,~ (Praha)
25/03/2012 Kazuhisa Uchihashi - Solo (Praha)
23/03/2012 Kazuhisa Uchihashi (do 25/03) (Praha)
20/03/2012 Jana Kasalová – Proměny lidského těla a písm~ (Praha)
17/03/2012 Dílna hlasové improvizace & z~ (do 18/03) (Praha)
16/03/2012 Videoformes (Praha)
10/03/2012 Matthew Goodheart – Rezonance a j~ (do 11/03) (Praha)
08/03/2012 Jana Kasalová – Stav (do 05/04) (Praha)
05/03/2012 Butó se Sumako Koseki (do 07/03) (Praha)
24/02/2012 Noise Calypsos, Jiří Suchánek (Praha)
19/02/2012 Franz Hautzinger, Matija Schellander (Praha)
16/02/2012 Dani Leventhal – Vybrané filmy (Praha)
09/02/2012 Henry Hills – Arcana (Praha)
05/02/2012 Polychrom Praha Ursound (Praha)
27/01/2012 Enrico Malatesta / Miro Tóth & hosté (Praha)
23/01/2012 Monochrom (do 29/02) (Praha)
19/01/2012 Milan Guštar – Algoritmické kompozice (Praha)
12/01/2012 Technologie kamenotisku velkoform~ (do 15/01) (Praha)
17/12/2011 Olivier Toulemonde & Michael Thieke / Co~ (Praha)
16/12/2011 100 let od založení Strany mírného pokroku~ (Praha)
15/12/2011 ScreenLab: 2046 / Jiří Rouš (Praha)
09/12/2011 Prezentace studia Oficina – Český media desi~ (Praha)
13/11/2011 George Cremaschi / Kai Fagaschinski (Praha)
07/11/2011 ScreenLab: Zbyněk Baladrán (Praha)
29/10/2011 Ease-Klaus Filip a noid (Praha)
21/10/2011 Hotelgäste (Praha)
17/10/2011 Jamie Drouin/Dušan Urbanec (Praha)
09/10/2011 Návrh na změnu partitury (Praha)
07/10/2011 Fotografie jako fotografie: Bořek~ (do 30/10) (Praha)
02/10/2011 Alessandro Bosetti (Praha)
23/09/2011 Vaření knih (Praha)
22/09/2011 Klára Tasovská: Půlnoc (Praha)
19/09/2011 No Time for Heroes (do 05/10) (Praha)
04/07/2011 Karel Cudlín – Odchody (do 22/07) (Praha)
24/06/2011 Book the Book (do 25/06) (Praha)
23/06/2011 Antonio Della Marina / Alessadra Zucchi – Dr~ (Praha)
22/06/2011 Zvuková obydlí a další (Praha)
20/06/2011 Barvy ženské duše (Praha)
16/06/2011 From different points (Praha)
09/06/2011 Ora pro Nobis a Oldřich Janota (Praha)
03/06/2011 Isabelle Duthoit / Franz Hautzing~ (do 05/06) (Praha)
02/06/2011 Be Playful (do 29/06) (Praha)
02/06/2011 Martin Blažíček – Sky blue (do 29/06) (Praha)
26/05/2011 Prezence (do 01/06) (Praha)
21/05/2011 I treni inerti – Ruth Barberán (es) / Alfred~ (Praha)
12/05/2011 Christof Kurzmann (at) / Crys Cole (can) (Praha)
03/05/2011 Derek Holzer – Tonewheels live / Optický zvu~ (Praha)
02/05/2011 Przemysław Jasielski – Příležitos~ (do 26/05) (Praha)
28/04/2011 Audrey Ellis Fox – i have to wond~ (do 27/05) (Praha)
28/04/2011 Jorge Haro (arg), Transport Puzzle (sk) (Praha)
21/04/2011 Vj Kolouch + Strangelet / Kateřina Bílková~ (Praha)
11/04/2011 Record > Again! (do 30/04) (Praha)
02/04/2011 HfG/FAMU live (Praha)
27/03/2011 Will Guthrie (Praha)
22/03/2011 Rietveld v Praze: Uta Eisenreich (Praha)
17/03/2011 Cecilia Quinteros (Praha)
14/03/2011 Robert Vlasák – Rozhovor (do 15/04) (Praha)
11/03/2011 Andrew Lampert (Praha)
07/03/2011 Kamila Ženatá – Pick up your Phone (Praha)
07/03/2011 Vážený příteli – vyškrtněte mne,~ (do 07/04) (Praha)
03/03/2011 Handa Gote (Praha)
27/02/2011 Xavier Charles (Praha)
25/02/2011 Xavier Charles (do 27/02) (Praha)
18/02/2011 Dílna Lomografie (Praha)
17/02/2011 Napalmed / Vj Melodyha (Praha)
10/02/2011 Kateřina Zochová, David Landa / Veronika Vlk~ (Praha)
07/02/2011 Jan Prošek a Jan Krtička – Výlet~ (do 03/03) (Praha)
06/02/2011 Ryu Hankil (kr) (Praha)
27/01/2011 Nula.cc: 55505 pareidolia (usa) /~ (do 27/02) (Praha)
23/01/2011 Matthew Ostrowski / George Cremaschi (usa) (Praha)
20/01/2011 J.–L. Godard: Socialismus (Praha)
10/01/2011 Lukáš Hájek (do 04/02) (Praha)
19/12/2010 Pečetní prsteny Josefa P. (Praha)
17/12/2010 Místa počinu – vánoční besídka (Praha)
13/12/2010 U dUbU tU bUdU (do 07/01) (Praha)
03/12/2010 KREDENC - Sítotiskový workshop (Praha)
29/11/2010 Máchovo pirátské rádio poezie (Praha)
26/11/2010 Saul Levine – 8 mm filmy (Praha)
25/11/2010 Hannes Hoelzl – W–O–W (do 21/12) (Praha)
25/11/2010 Mikroloops – Fear and Trembling + Yan Jun (c~ (Praha)
21/11/2010 Seijiro Murayama – solo (Praha)
20/11/2010 Simon Whetham (Praha)
19/11/2010 Seijiro Murayama – workshop (do 21/11) (Praha)
18/11/2010 Dva filmy o naslouchání (Praha)
15/11/2010 Petr Demetz – čtení v Praze (Praha)
10/11/2010 42:43 asi (Praha)
10/11/2010 Dana Plays – Exquisit Corpses (Praha)
08/11/2010 Kateřina Závodová – Intervaly~ (do 09/12) (Praha)
31/10/2010 Okkyung Lee (Praha)
30/10/2010 Mio–Mio (Praha)
23/10/2010 Tembryo (Praha)
21/10/2010 Viktor Takáč (Praha)
18/10/2010 Robert Piotrowicz – Prometeul 2 (Praha)
14/10/2010 Michael Vorfeld – Light Bulb Music (Praha)
11/10/2010 Jan Brož –Svatozář (do 03/11) (Praha)
07/10/2010 Ondřej Lipovský – Trojjazz - Festival Příští~ (Praha)
04/10/2010 Robert Piotrowicz / Valerio Tricoli (Praha)
23/09/2010 Noisy People: Improvising a musical life (Praha)
20/09/2010 The International Nothing (Praha)
16/09/2010 Hugh Livingston (Praha)
09/09/2010 Alexandr Vatagin / Georgij Bagdasarov (Praha)
06/09/2010 Nika Kupyrova – Moonshine (do 05/10) (Praha)
28/07/2010 Kinetikus Kép (Praha)
28/07/2010 Noisefold – David Stout a Cory Metcalf (Praha)
05/07/2010 Olga Karlíková:Svištouni, žáby a~ (do 06/08) (Praha)
21/06/2010 Marcus Bergner:The Surface a další (Praha)
18/06/2010 Jan Kotulán a Petr Korbelář: Protkané bambus~ (Praha)
17/06/2010 Liberovskaya(can), Al Margolis(usa),Martin J~ (Praha)
08/06/2010 Odlesky – Interaktivní audiovizuá~ (do 30/06) (Praha)
04/06/2010 Ora pro Nobis a Oldřich Janota (Praha)
28/05/2010 John Bischoff / Kenneth Atchley (Praha)
21/05/2010 Barbora Švarcová – Krajiny čtení~ (do 18/06) (Praha)
20/05/2010 ScreenLab: Surfing on surface / Georgij Bagd~ (Praha)
07/05/2010 Daniel Teruggi - Zvukové archivy a kompozice~ (Praha)
06/05/2010 ScreenLab: Karel Doing - Performance s optic~ (Praha)
26/04/2010 Skalík a Steklík Double duel I. č~ (do 26/05) (Praha)
22/04/2010 Nová vesnickost Jan Trejbal a Jan~ (do 20/05) (Praha)
22/04/2010 ScreenLab: VJ Kolouch (Praha)
14/04/2010 Moving silence / Videoprojekce, improvizovan~ (Praha)
08/04/2010 Andras Blaszek:TAPE II. - Temporal Extention~ (Praha)
25/03/2010 Dieb13 / Gino Robair / George Cremaschi (Praha)
24/03/2010 Don Sparling: Integrace inuitské kultury do~ (Praha)
22/03/2010 Podráty a podrátě v Šedém pokoji~ (do 20/04) (Praha)
22/03/2010 Stíny Jana Kochánková - obrazy a~ (do 21/04) (Praha)
18/03/2010 ScreenLab: Ján Mančuška Projekce a setkání s~ (Praha)
11/03/2010 ..pověz mi, je to realita nebo karneval? Odd~ (Praha)
10/03/2010 Ondřej Vavrečka - POČÁTEK A LEV (délka: 124~ (Praha)
08/03/2010 Nicolas Collins / workshop, prezentace (Praha)
03/03/2010 Karel Cudlín a Vojta Dukát: Cesty Ukrajinou~ (Praha)
25/02/2010 ScreenLab: Janovského 37 (Praha)
15/02/2010 Ostatky - Carniprivium ve Školské (Praha)
15/02/2010 Šedý pokoj: Veronika Resslová~ (do 12/03) (Praha)
04/02/2010 Poznámky k obsahu Notes to the Su~ (do 04/03) (Praha)
21/01/2010 Kateřina Mandulová: Stopem na Sibiř (Praha)
17/01/2010 Narozeniny umění 2010 (Praha)
17/12/2009 Raquel Mendes: Konzultační hodiny~ (do 10/01) (Praha)
03/12/2009 Rovnost šancí II, Martin Zet (do 30/12) (Praha)
26/11/2009 Andrea Polli - Sonifikace - přednáška a prez~ (Praha)
26/11/2009 Sonifikace (Praha)
12/11/2009 Krajiny Peter Hutton (Praha)
05/11/2009 Domácí biograf Milady Marešové~ (do 26/11) (Praha)
29/10/2009 Geert Lovink (nl) Politické a est~ (do 30/10) (Praha)
16/10/2009 Edison Effect Paul DeMarinis (Praha)
16/10/2009 Hlas jako terapeutický nástroj (do 17/10) (Praha)
15/10/2009 Fotodokument.cz (Praha)
09/10/2009 Nové mapy času New Maps of Time,~ (do 16/10) (Praha)
08/10/2009 Rosenthal Existential video - Barbara Rosen~ (Praha)
07/10/2009 Rod Summers, Magnús Pálsson, Tom Winter (Praha)
01/10/2009 Nádraží Bubny - obrazy nehybnosti~ (do 15/10) (Praha)
30/09/2009 stopy (do 23/10) (Praha)
10/09/2009 LIFE IS SHORT AND GETTING SHORTER~ (do 25/09) (Praha)
09/09/2009 Elsewhere Not Elsewhere (do 25/09) (Praha)
31/07/2009 ASSteroids ASSteroids (do 31/08) (Praha)
04/07/2009 Závislost v nezávislosti, performance Tomáš~ (Praha)
02/07/2009 Dresden Sailors by Train (Praha)
29/06/2009 Jiří Janda / Mezi Slovy (do 23/07) (Praha)
25/06/2009 Pavel Ctibor. Silentbloky - Bilancsloky, čte~ (Praha)
24/06/2009 Před a po filmu č. II. (Praha)
22/06/2009 4:3 Audiovizuální performance. Michail Cabow~ (Praha)
17/06/2009 Michal Rataj – Jaromír Typlt: Škrábanice~ (Praha)
11/06/2009 Oldřich Janota - Šeřík conspiracy (Praha)
04/06/2009 Bílý underground - Jiří Ptáček Místa počinu,~ (Praha)
01/06/2009 Jan Haubelt / Věci z tohoto místa~ (do 26/06) (Praha)
27/05/2009 Liz Allbee a George Cremaschi / No Sugar (Praha)
25/05/2009 Grzegorz Drozd - Waiting for the sun, prezen~ (Praha)
20/05/2009 Alois Beer / Na vandru... (Praha)
14/05/2009 Před a po filmu I. (George Kuchar, Robert Fr~ (Praha)
06/05/2009 Hugh Livingston: koncert pro violoncelo, pro~ (Praha)
30/04/2009 Lenka Vítková / Od A k A (do 27/05) (Praha)
23/04/2009 projekce filmů a obrazy Miroslava Urbana ///~ (Praha)
16/04/2009 Místa Počinu / Paralelní světy - neoficiální~ (Praha)
15/04/2009 Fotozóna #11 - Paparazzi a lži technických o~ (Praha)
09/04/2009 Projekce filmu Ondřeje Vavrečky Lípa třetího~ (Praha)
08/04/2009 Pavel Matela - Reunion of Strange~ (do 24/04) (Praha)
25/03/2009 Jeanne Liotta (Praha)
11/03/2009 Miloš Šejn - Zahradničení (Praha)
09/03/2009 Miloš Šejn Zahradničení (do 13/03) (Praha)
02/03/2009 Jana Bebrová - Svět číslo2 (Praha)
26/02/2009 Místa Počinu - České akční umění 60. - 90. l~ (Praha)
12/02/2009 Jan Fabián : Dobře už bylo (do 05/03) (Praha)
14/01/2009 Fotografické série - Štěpán Gryga~ (do 06/02) (Praha)
16/12/2008 Mákos guba (Praha)
11/12/2008 Místa Počinu (Praha)
10/12/2008 sittcomm award (Praha)
04/12/2008 a z tohoto důvodu... (do 19/12) (Praha)
01/12/2008 Peggy Ahwesh, Keith Sanborn (Praha)
27/11/2008 Hra na ohradu (Praha)
26/11/2008 Richter&syn (Praha)
20/11/2008 Martin Alaçam, Michael Delia, Hearn Gadbois~ (Praha)
06/11/2008 Margita Titlová Ylovsky (do 19/11) (Praha)
03/11/2008 Nick Deamer-prezentace (Praha)
31/10/2008 Přijd'te na diáky (Praha)
30/10/2008 Dia-pohádky a dia-horor show (Praha)
29/10/2008 Klub stereoskopické fotografie - Stereoscopi~ (Praha)
23/10/2008 Gebhard Sengmüller: Paralelní obraz (Praha)
22/10/2008 Dia-večírek (Praha)
20/10/2008 Cesta historií diapozitivů & Vladmaster ster~ (Praha)
17/10/2008 Vjský diavečer skupiny Puk-Puk a diapozitivn~ (Praha)
16/10/2008 Dia-lekce tělocviku, ekologie a pěstování ch~ (Praha)
15/10/2008 Domácí biograf Milady Marešové (1920) (Praha)
13/10/2008 Diapozitiv audiovize v éře domácí~ (do 31/10) (Praha)
25/09/2008 Místa Počinu - České poválečné výstavnictví~ (Praha)
22/09/2008 Ladislav Babuščák, Jan Šimánek: 4~ (do 08/10) (Praha)
11/09/2008 Dobrovolný kamikadze (Praha)
11/09/2008 Fotozóna #10 (Praha)
02/09/2008 Tereza Sochorová, Filip Cenek j.h~ (do 17/09) (Praha)
25/06/2008 Večer Katy Huszár (Praha)
19/06/2008 Jez riley French & Joanne Ray (Praha)
18/06/2008 Místa Počinu - Umění výstav : K instalacím m~ (Praha)
12/06/2008 Julien Maire (F) - prezentace a performance (Praha)
11/06/2008 Zvuková procházka s Jez Riley Frenchem (Praha)
05/06/2008 Fotozóna #9-Skutečné příběhy některých lidí:~ (Praha)
02/06/2008 Rodinné archivy ztracené a naleze~ (do 02/07) (Praha)
29/05/2008 Alessandro Bosetti: Maska/Zrcadlo (Praha)
21/05/2008 Finský večer: Juan Kasari – Jonna Johansson,~ (Praha)
07/05/2008 Praha zvuku: Rozhlasové soireé (Praha)
30/04/2008 Marian Palla: Obrazy malované hlí~ (do 23/05) (Praha)
24/04/2008 Místa Počinu (Praha)
09/04/2008 Martin Alaçam – kytara, elektronika, Hearn G~ (Praha)
03/04/2008 Janie Geiser a Lewis Klahr: autorské projekc~ (Praha)
31/03/2008 Ondřej Přibyl, Matouš Karel Řeřic~ (do 25/04) (Praha)
20/03/2008 Otevřené ateliéry Dolní Počernice - Open Hou~ (Praha)
19/03/2008 Místa Počinu - Znovuvyzdvižení umění a vkusu~ (Praha)
17/03/2008 Matthew de Gennaro - hra na dlouhé struny a~ (Praha)
15/03/2008 Diapozitiv audiovize v éře domácí~ (do 31/08) (Praha)
12/03/2008 Bradley Eros - autorská projekce (Praha)
10/03/2008 Michaela Petrů, Edita Pattová: Ne~ (do 28/03) (Praha)
03/03/2008 Aleš Čermák: "Jakoby nic, současn~ (do 07/03) (Praha)
28/02/2008 Fotozóna #8 - Jan Mlčoch, Jiří Holna: Drtiko~ (Praha)
21/02/2008 HENRY HILLS - autorská projekce 16mm filmů~ (Praha)
10/01/2008 4 SMĚNA - Anna CHMELOVÁ, Eva SAKU~ (do 30/01) (Praha)
07/01/2008 Proč jsme tady / Why Are We Here~ (do 08/01) (Praha)
18/12/2007 VÁNOCE VE ŠKOLCE (Praha)
05/12/2007 Robert Beavers (do 05/12) (Praha)
26/11/2007 Školská chille out : Open Situations, Umělci~ (Praha)
05/11/2007 STREET ART PRAHA (do 27/11) (Praha)
31/10/2007 Ajnorínův SOULAD s Upsychem (Praha)
26/10/2007 Ajnorínův SOULAD s Upsychem (Praha)
26/10/2007 Networking performance II (do 26/10) (Praha)
24/10/2007 Jedinečné svatopěstitelské družstvo- Ajnorín~ (Praha)
19/10/2007 Ajnorínův SOULAD s Upsychem (Praha)
19/10/2007 Networking performance (do 19/10) (Praha)
18/10/2007 Fotozóna #7 Jiří Pátek : Dobře mí~ (do 18/10) (Praha)
17/10/2007 Ajnorínův SOULAD s Upsychem (do 07/10) (Praha)
12/10/2007 Ajnorínův SOULAD s Upsychem (do 12/10) (Praha)
10/10/2007 Ajnorínův SOULAD s Upsychem (do 31/10) (Praha)
08/10/2007 Jazyk beze slov (do 08/10) (Praha)
04/10/2007 DEMOLICE DEMOLITION festival Mart~ (do 04/10) (Praha)
26/09/2007 HEXEN2039 (do 26/09) (Praha)
11/09/2007 HEXEN 2039 - SUZANNE TREISTER - V~ (do 05/10) (Praha)
30/07/2007 Open Situations # 5 (Praha)
03/07/2007 IslANDIA - Salt (Praha)
02/07/2007 ISLANDIA - Screaming Masterpiece (Praha)
26/06/2007 ISLANDIA - současné audiovizuální~ (do 04/07) (Praha)
14/06/2007 ZRUŠENA!!! Fotozóna #6: Tomáš Pospěch : Nový~ (Praha)
07/06/2007 Martin Zet: PERFORMANCE PRO SEBE (Praha)
01/06/2007 MALÉ ETUDY- BUŇKY, DIODY A INTERM~ (do 19/06) (Praha)
24/05/2007 Náboženské výtvarné umění v Čechách a na Mor~ (Praha)
23/05/2007 Fotozóna #5: Jan Freiberg - Ospalá jde ulicí~ (Praha)
17/05/2007 Stephen Dwoskin - Lost Dreams / Trying to Ki~ (Praha)
16/05/2007 Fenomén křoví a metodika lezení do něj - RND~ (Praha)
10/05/2007 Houba (Praha)
03/05/2007 Putování starými cestami (Praha)
02/05/2007 Beseda s Františkem Skálou (Praha)
26/04/2007 František Skála: Skutečný příběh~ (do 26/05) (Praha)
21/04/2007 Samartzis, La Casa a Guionnet (do 22/04) (Praha)
19/04/2007 András Szirtes: Deníky 1979-83 (do 20/04) (Praha)
19/04/2007 Cyklosymfonieta - koncert pro cyklisty, jízd~ (Praha)
14/04/2007 dobře temerované kolo a cyklosymfonieta (Praha)
12/04/2007 Fotozóna #4 (Praha)
31/03/2007 rondo pro pokličky a vysavačky (Praha)
30/03/2007 Mezi stropem a podlahou: Vilém No~ (do 19/04) (Praha)
23/03/2007 Krzysztof Topolski [PL] (Praha)
22/03/2007 fotozóna - #3 (Praha)
15/03/2007 Phill Niblock: (Praha)
02/03/2007 Bastlení / Physical Computing II.~ (do 03/03) (Praha)
01/03/2007 Barbora B.Němcová: INSCAPE (do 23/03) (Praha)
23/02/2007 Scott Stark (Praha)
22/02/2007 Fotozóna - Dušan Skala (Praha)
16/02/2007 mezi krajinou (do 28/02) (Praha)
25/01/2007 FOTOZÓNA - Karel CÍSAŘ: Co je to fotografie?~ (Praha)
24/01/2007 Dalibor BOROVEC, Vojtěch KOVAŘÍK:~ (do 08/02) (Praha)
13/01/2007 Ian Helliwell- autorské experimentální filmy~ (Praha)
04/01/2007 GH YEOH: Super*Nature (do 15/01) (Praha)

jelibojelito neu

systémová zpráva 17/11/2017

milí přátelé jlbjlt,

jlbjlt se vám koncem roku, resp. již kolem Mikuláše představí v nové podobě a se snazším přístupem na web z vašich přenosných zařízení.

Kvůli bezchybnému přechodu, zálohování všech dat apod. budeme nuceni přístup na web na pár dní uzavřít.

Kolem cca 1.–3. 12. tak nebude možné přidávat avíza a aktuální program bude zveřejněn na našem FB: https://www.facebook.com/jlbjlt.net/

Nenechávejte tedy inzerci avíz na akce v tomto termínu na poslední chvíli, nemuseli bychom je být schopni zveřejnit.

Děkujeme za spolupráci a těšte se.
vaše jelibojelito

právě končí:

do dnes! QASM_Quasi Autonomous Submerged Machines (Praha)
do zítra BADER SCHOLARS IN ART HISTORY – Internation~ (Praha)

chystá se:

11/2017

st dnes! BADER SCHOLARS IN ART HISTORY –~ (do 23/11) (Praha)
st dnes! Whitney Davis – Hegel's Symbolic Art and Co~ (Praha)
st dnes! Beatriz Colomina – Privacy and Publicity:~ (Praha)
st dnes! Eva Talpová: Čeština pro nebohemisty (Brno)
st dnes! Radim Labuda: O mapách (a jak nás mohou dov~ (Praha)
st dnes! VIDEOGRAM 71: (Post)Land Art a antropocén (brno)
st dnes! OE17: Marc Bellini – Autorská přednáška~ (Praha)
st dnes! Ozvěny festivalu VŘED 2017 (Olomouc)
čt zítra Sandy Isenstadt – Driving through the Ameri~ (Praha)
čt zítra 46.čin:martina mäsiarová /SK/ (zlín)
čt zítra Kino Fotografic: Hledání Vivian Maier / Fin~ (Praha)
čt zítra Cities Aviv + Coals (brno)
čt zítra Michelle Gurevich (CA) (Praha)
24/11 KineDok uvádí: Spotřebujte do (NO) (Praha)
24/11 Michalina Bigaj: neupřímná příro~ (do 21/01) (Praha)
24/11 Petra Hůlová: Strážci občanského dobra 2~ (Praha)
24/11 MENU: Così e Così /CA/, support: 93echoesan~ (Praha)
24/11 radka valentin - terapie (do 19/01) (Liberec)
24/11 Veřejný dům (Praha)
so 25/11 MENU & MENU gallery: Così e Così~ (Hradec Králové)
so 25/11 Premiérareprízareprízaderniérapremiéra (Brno)
ne 26/11 Fernando Arrabal: Pohřeb sardinky (Praha)
ne 26/11 Trevor Dunn & Balazs Pandi + Anthony Pateras~ (brno)
po 27/11 Ingeborg Bachmann: Malina (Praha)
út 28/11 Vinyla: Lazer Viking + ±0 (brno)
st 29/11 Photoplastik: Max Klinger’s Beethoven (Praha)
st 29/11 VIDEOGRAM (brno)
čt 30/11 MENU: Kollaps (AUS), Bang-utot (~ (Hradec Králové)

12/2017

so 02/12 Náměsíčníci (Brno)
čt 07/12 PAF Olomouc 2017 (do 10/12) (Olomouc)
so 09/12 Zámek (záře integrace) / Derniéra (Brno)
út 12/12 Síla zvyku (Brno)
út 12/12 Sleep Party People (DK) (Praha)
po 18/12 Monika Mitášová, Marian Zervan: Vladimír Ded~ (brno)

právě probíhá:

do 24/11 alena plíhalová - toho se nezbavím (Liberec)
do 25/11 Vojtěch Skácel, Karel Klusoň, David Helán:~ (Praha)
do 26/11 Permanently changing title (Praha)
do 26/11 podmínky nemožnosti ii/vii: bezprostředí~ (Praha)
do 30/11 Art For A Better World (Praha)
do 30/11 Jiří Sedlák - 2+1 (Brno)
do 01/12 Proluka - Problém nebo příležitost? (Olomouc)
do 01/12 Rudi Koval // 21.25 @ 35m2 (Praha)
do 03/12 CITY CITY (Praha)
do 03/12 Ilona Németh: Manufaktura cukrových homolí~ (Praha)
do 04/12 Žaneta Reková: Bombička (Olomouc)
do 07/12 Pilíře domova (Brno)
do 08/12 jana butzke a silvie milková / v~ (Ústí nad Labem)
do 08/12 Nechte to Zemi / vernisáž výstav~ (Ústí nad Labem)
do 10/12 Isabela Grosseová / Průraz (Praha)
do 10/12 Tvář znásilnění (Praha)
do 13/12 Dominik Běhal - Je tma a změklo kamení (Zlín)
do 14/12 Babybox (Brno)
do 19/12 Teritorium (Praha)
do 20/12 Mark Ther/Louky divoké (Zlín)
do 20/12 pole působnosti (Praha)
do 31/01 Dělat les (Praha)
do 09/02 STUD: vernisáž výstavy a zahájen~ (Ústí nad Labem)

archiv všech událostí po letech:

0, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017

forum4am

4AM Fórum pro architekturu a média je otevřená platforma experimentálních přístupů a různorodých aktivit týkajících se architektury, urbanismu, městského prostoru, současného umění a umění nových médií. V tomto mezioborovém rámci jsou za účasti odborné i široké veřejnosti formou otevřených diskuzí, mezinárodních workshopů, přednášek, výstav a akcí ve veřejném prostoru artikulovány a kriticky zkoumány aktuální kulturně-společenské fenomény a související problémy a otázky.

Od podzimu 2014 pr...

st dnes! VIDEOGRAM 71: (Post)Land Art a antropocén (brno)
čt zítra Cities Aviv + Coals (brno)
ne 26/11 Trevor Dunn & Balazs Pandi + Anthony Pateras~ (brno)

vzkazy:

umlaut: vojta: viz e-mail, díky
vojta: prosím o uveřejnění akce Spankmeifyoucan - posláno jako host. Akce se koná pod záštitou Divadla na půdě Cross klubu.
umlaut: Zdravím, ano, budeme-li za takovou „vlastní databázi" považovat vlastní kalendář... U každého avíza se automaticky generuje odkaz (ical a gcal), který umožňuje si akci uložit do příslušného kalendáře (v poštovním klientovi i v jiných aplikacích), resp. do google kalendáře – s jejich vlastníma featurama (sdílet událost, pozvat ostatní atp.). Máš-li představu ještě něčeho speciálnějšího, rádi proberem (klidně po e-mailu).
vasnsav: lze po rozkliknuti akce ulozit ji do jakesi "vlastni dtbze"?
2046: done
umlaut: ahoj nápade, zkusíme
famu/cas: Ahoj...nápad... dalo by se přidat https do automatického rozpoznávání adres?
umlaut: Mb: 2046 teď pomohl s gcal, tak se na to díval. a že prý windows-1250, asi se budeme muset nechat přepsat...
Mb: azbuka> jste v MySQL UTF? Amp jinak replace na ‘ myslím...
umlaut: ahoj, žádné takové hostovské avízo v dtb není, není tedy co zveřejnit; zkuste ještě jednou, proces běžně funguje (login a heslo: host; přidat událost)

nick
text

TOPlist