jlbjlt.net

jelibojelito:

pomáháme propagovat kulturu okrajového zájmu, ale nezanedbatelného významu

v provozu od 01/08/2006

vyhledávání:

doporučujeme:

mofuwebsite
monoskop
monoskop log
mediabaze.cz
artlist
artyčok.tv
vvp avu
a pak ještě taky: culturenet.cz
proculture
abart
artalk
artmap
doc alliance films
dok.revue
foodlab
kinoaparát.cz
radiogalerie

odkazy:

25fps
35m2
3x3
4am
alfred ve dvoře
am180.org
avu
berlinskej model
brno-kultura-tic
ciant
česká centra
damúza
divadlo.cz
divadlo29
divus
entrance gallery
etc.galerie
famu/cas
fcca.cz
fiducia
fiume
fotograf gallery
fresh_eye
futuraproject
galerie 207
galerie ahoj nazdar čau
galerie amu
galerie dads
galerie f. baumanna
galéria hit
galerie holec
galerie jelení
galerie kin jídelna
galerie kiv
galerie klubovna
galerie luxfer
galerie města blanska
galerie města třince
galerie nashledanou
galerie půda
galerie off/format
galerie pavilon
galerie umakart
galerie vzájemnost
his voice
hucot
hunt kastner
industra art
institut intermédií
institut umění
jiri svestka gallery
kabinet múz
karlin studios
klangundkrach
kýbl
make make
meetfactory
multiplace
newmusic.cz
paf
pechakucha
perzekuce.cz
petrohradská kolektiv
photo5
prádelna bohnice
prague.tv
prototyp
screen saver gallery
sam83
silver rocket
skutečnost
starcastic
stimul festival
školská28
tranzit.org
tranzitdisplay
videokemp
umělec international
unarclub
unijazz
vitrína deniska
všup
words4u

bylo-libo:

arkham
arskontakt
artservis
benzinka
bleeding.webz.cz
c2c
display.cz
galeriemagda
galerie fenester
galerie k4
gallery kressling
galerie laboratorio
kultura jinak
lemurie
muteme
sperm
trafačka

tech:

xhtml i css validní
hosting multiplace.sk
jelibo loga a bannery?
jsme archivovaný
taky facebook
last.fm

host

přispěvatel

popis: Hostovský účet pro jednorazové přidávání avíz. Přispět může kdokoli. Avízo podléhá následnému schválení redakcí jeliba.

Přidaná avíza:

14/04/2017 Martin Zvěřina: Freshly Squeezed (Pardubice)
11/04/2017 BLIND SPOTS (do 11/05) (Zlín)
06/04/2017 Zlaté město (Praha)
03/04/2017 Zach Reini // Tilt shift (do 28/04) (Olomouc)
30/03/2017 Conrad Armstrong - Rukozábavky (do 30/04) (Praha)
25/03/2017 Odlet III BYOW (Brno)
22/03/2017 Dostihy robotů (Zlín)
19/03/2017 Zlaté město (Praha)
17/03/2017 Bazaar 2017 (do 19/03) (Praha)
17/03/2017 Epos 257. Retroreflexe (do 04/06) (Praha)
17/03/2017 Introducing Pavla Dundálková: Kdy~ (do 10/09) (Praha)
17/03/2017 Komplot (do 15/04) (Praha)
17/03/2017 Moving Image Department #7: Brian~ (do 10/09) (Praha)
15/03/2017 Literární meandrování (Brno)
12/03/2017 A2+: L’ocelle mare (FR), Oswaldovi (IT/CZ)~ (Praha)
07/03/2017 Viktorie Valocká: Schurwolle (do 12/03) (Praha)
02/03/2017 Ondřej Basjuk, Šárka Koudelová -~ (do 31/03) (Zlín)
21/02/2017 Fresh Eye: Obraz a hendikep (Praha)
19/02/2017 Hřiště/Kenttä (Praha)
18/02/2017 Sun Wu Hibernia (Vítězná - Záboří)
17/02/2017 Genot Centre & W̷̢ŗ̴o͏͝͞n̢̡g̡҉͠ /~ (do 18/02) (Praha)
14/02/2017 Up & Running (internet)
10/02/2017 Lionel Dixit (křest kazety) + Der Marebr~ (Pardubice)
10/02/2017 Ẃr̴o̡n͟ģ#҉ 5: Pelada [CAN] + 2 Pigs Under 1~ (Praha)
27/01/2017 Zážitkové stravování: Na konci vesmíru~ (Praha)
24/01/2017 Rok jídla: Zážitkové stravování Special edit~ (Praha)
19/01/2017 1010.52.15 NEMÁMYŠ (Praha)
19/01/2017 Bůh, děti a vitamíny (do 20/02) (Praha)
17/01/2017 Marie Filippovová: Pointy (do 26/01) (Praha)
14/01/2017 Sakskøbing in Vlkova (Praha)
13/01/2017 Sil in Kabinet Múz (Brno)
07/01/2017 Výzva - Kukačka 7 (do 28/02) (Ostrava)
05/01/2017 Bytová intervence: Vzpomínky na budoucnost~ (Praha)
23/12/2016 Perila in Vlkova26 (Praha)
20/12/2016 Štefan Pecko: F1 × a1~ (do 15/01) (Ústí nad Labem)
13/12/2016 Beatrice von Bismarck: Hospitable Collectivi~ (Praha)
13/12/2016 Intervence a oživení v~ (do 03/02) (Ústí nad Labem)
08/12/2016 Conceptual Paradise & Stefan Römer (Praha)
06/12/2016 Plamínek srdcařů (Praha)
06/12/2016 Unikátní umělecký projekt: hřbitovní Galerie~ (Praha)
03/12/2016 Lukáš Hofmann / Saliva: Retrospektiva (Praha)
02/12/2016 Jakub Adamec † Are you human? Confirmed.~ (Ostrava)
26/11/2016 Příhody z bezprostředního neskutečna (Praha)
25/11/2016 Festival ilustrace a k~ (do 27/11) (Ústí nad Labem)
24/11/2016 Nina Grúňová: EET (do 15/12) (Praha)
23/11/2016 Na slepičím zámku (Praha)
23/11/2016 výstava FAMUFEST16 (do 26/11) (Praha)
22/11/2016 Synchronicity 2 (Praha)
17/11/2016 Rallye Dresden - Ostrava a zpět/Rallye Dr~ (Ostrava )
11/11/2016 Ẃ̵҉͠r̶̴̨̢͜o͏̸́͝n̶̴̷͟͡g̶̛#3: Jakub Adamec //~ (Praha)
10/11/2016 Pavel Novotný – NOTHING MORE TO S~ (do 17/11) (Praha)
09/11/2016 Jiří Kovanda očima profesora Ševčíka, Revisi~ (Praha)
08/11/2016 Zlaté město - NAPOSLEDY V SEZÓNĚ! (Praha)
04/11/2016 CHEAP: Piano Bar (Praha)
04/11/2016 Zážitkové stravování 6. (Praha)
03/11/2016 GROUND (do 02/12) (Zlín)
02/11/2016 NanoLab: Richard Tuohy & Diana Barrie (Praha)
02/11/2016 Petr Zatloukal - Příběhy ulice~ (do 30/11) (Olomouc )
31/10/2016 Jakub Urbanec - Z pírka bázní~ (do 01/11) (Olomouc )
26/10/2016 TRIGAL& BANG (Ostrava )
26/10/2016 |Mustelide| Koncert v Bougainvillea Prague (Praha)
25/10/2016 Co čumíš?! (Praha)
24/10/2016 Emmanuel Lefrant představuje (nejen) sve fil~ (Praha)
24/10/2016 Kalrs of Romové (Praha)
24/10/2016 Slam Poetry Exhibition (Praha)
23/10/2016 Pašije/Fragmenty (Praha)
23/10/2016 Případ pro sociálku - festival so~ (do 27/10) (Praha)
22/10/2016 Jan Krtička: Plkání & Ostrý~ (do 08/11) (Olomouc)
20/10/2016 Rozlučka se svobodou / Farewell t~ (do 24/10) (Praha)
12/10/2016 NEW HORIZONS II. (Zlín)
12/10/2016 PRAHA směr ÚSTÍ: Výlet za výtvarn~ (Ústí nad Labem)
08/10/2016 4. Pražský Cassette Store Day (Praha)
06/10/2016 Jakub Tytykalo: Bezhlavý jezdec (do 19/10) (Praha)
05/10/2016 Jazyk / výstava (do 16/02) (Ústí nad Labem)
05/10/2016 • Výstava Street Fighters 5: D~ (do 27/10) (Olomouc )
04/10/2016 Cena Jindřicha Chalupeckého / Fin~ (do 08/01) (Praha)
04/10/2016 Oproti přírodě: Mladá česká uměle~ (do 15/01) (Praha)
04/10/2016 STARTPOINT 2016 – Cena pro diplom~ (do 08/01) (Praha)
01/10/2016 Příhody z bezprostředního neskute~ (do 02/10) (Praha)
30/09/2016 Kateřina Miturová: Throught T~ (do 30/10) (Pardubice)
29/09/2016 Podivná patrnost (Praha)
15/09/2016 NEW HORIZONS II. (do 14/10) (Zlín)
15/09/2016 Plein air- Souvenirs (do 15/10) (Praha)
15/09/2016 Random Seed (Praha)
08/09/2016 Anna Ronovská - All you need is~ (do 20/09) (Olomouc)
01/09/2016 FeNOMEN HABERMANN (do 27/09) (Olomouc )
29/08/2016 Zahrady cizích lidí (do 30/10) (Praha)
18/08/2016 Ukradená Galerie Praha: Kurt Geba~ (do 23/08) (Praha)
07/07/2016 Post-Trauma (Praha)
30/06/2016 Maria Makeeva Zlatý jezdec (do 28/08) (Praha)
24/06/2016 Introducing Nicole Morris & Miros~ (do 18/09) (Praha)
24/06/2016 Moving Image Department – V. kapi~ (do 18/09) (Praha)
24/06/2016 Poetry Passage#3: Tichá věčnost~ (do 18/09) (Praha)
21/06/2016 Robert Šalanda: Pasivní pachatel~ (do 11/09) (Praha)
14/06/2016 Tekuté písky, Dva stromy zpívající~ (do 16/07) (Brno)
09/06/2016 Zlaté město - Chemické divadlo (Praha)
08/06/2016 Noční hlídka / Galerijní noc (Ústí nad Labem)
29/05/2016 SVÉRÁZ (Mikulov)
28/05/2016 Zlaté město - Chemické divadlo (Praha)
26/05/2016 Ne tak daleko, jak to vypadá / No~ (do 16/06) (Praha)
24/05/2016 Návštěva #2 - Clemens Wilhelm (praha)
21/05/2016 Na slepičím zámku - NAPOSLEDY V SEZÓNĚ!~ (Praha)
19/05/2016 Zahájení sezónní inte~ (do 04/06) (Ústí nad Labem)
18/05/2016 JAN LANGER, VÁCLAV ZIMMERMANN:~ (do 30/06) (Olomouc )
17/05/2016 Linda Retterová PLAKÁTY, Pavel Příkaský COLL~ (Praha)
11/05/2016 Ke kusu hadru (do 01/06) (ostrava)
05/05/2016 NOBODY LIKES DIRTY GIRLS (do 01/06) (Praha)
02/05/2016 Tomáš Absolon, David Krňanský, On~ (do 11/06) (Praha)
02/05/2016 Všechny sexistický a rasistický~ (do 16/05) (Ostrava)
27/04/2016 Ondřej Homola: EEE (do 18/05) (Praha)
22/04/2016 přechodné zóny / transient zones~ (do 24/04) (Praha)
20/04/2016 Výstava Ze mě. (do 21/05) (Ústí nad Labem)
08/04/2016 President Bongo: Serengeti (Praha)
07/04/2016 Lukáš Mach: Jedna svatba, jede~ (do 09/05) (Olomouc )
05/04/2016 PRAHA směr ÚSTÍ: Výlet za výtvarným uměním~ (Praha)
03/04/2016 Ice Pøz (Brno)
01/04/2016 Vernisáž: TOMÁŠ MITURA a VOLE~ (do 30/04) (Pardubice)
29/03/2016 Zahájení sezónní interv~ (do 29/04) (Ústi nad Labem)
26/03/2016 STŘEPY ROZKVĚTU (do 26/04) (Ostrava)
22/03/2016 Besídka (do 24/04) (Brno)
22/03/2016 Blízké setkání (do 23/04) (Brno)
17/03/2016 Ich Bin Solo (Brno)
15/03/2016 Vše, co je krásné, rozmnožit má se. (Brno)
14/03/2016 Radim Labuda - Gold Is the Metal~ (do 27/03) (Praha)
03/03/2016 inter-face (do 05/04) (Olomouc )
02/03/2016 Future Shorts Brno – Winter Season (Brno)
02/03/2016 Konference: Prostor změny/ Změna~ (Ústí nad Labem)
01/03/2016 Dům módy / zahájení vý~ (do 13/07) (Ústi nad Labem)
29/02/2016 Kaše, Kašeová (Praha)
27/02/2016 Johanitská komenda: Enigma loci (Strakonice)
22/02/2016 Vše, co je krásné, rozmnožit má se~ (do 23/02) (Brno)
18/02/2016 Eva Jaroňová /// KRESBY (do 18/03) (Ostrava)
18/02/2016 Ich Bin Solo (Brno)
18/02/2016 Veronika Resslová: Po válce jsem tam nemám u~ (Praha)
15/02/2016 Ležatá osmička (Brno)
14/02/2016 IMHHH ► MIKOMIKONA (DE)~ (Brno, Czech Republic)
09/02/2016 Name of My Dog Is Erich Fromm (do 24/04) (Brno)
09/02/2016 Trenažér (do 12/03) (Brno)
09/02/2016 ZLATO V HRDLE (do 12/03) (Brno)
07/02/2016 Chemické divadlo: Na slepičím zámku (Praha)
27/01/2016 Chemické divadlo: Na slepičím zámku (Praha)
10/01/2016 Srdeční asistenti (České Budějovice)
19/12/2015 Marek Mráz-Detox (do 05/01) (Zlín)
11/12/2015 Blau Peru 1979-1980 (Praha)
11/12/2015 Hot Pursuit - Nancy Susan McCormack (Praha)
09/12/2015 30.ČIN: Pavla Dundálková (Zlín)
09/12/2015 Hřiště (Brno)
08/12/2015 jan poupě / množina pohledů (do 21/01) (Brno)
02/12/2015 Josef Achrer / BACKSTORIEs (do 28/01) (Brno)
02/12/2015 Peter Demek / STATUS (do 28/01) (Brno)
01/12/2015 Poslední uvedení insncenace Zkáza Tenočtitlá~ (Praha)
30/11/2015 Premiéra filmu Art Basel - olympiáda umění a~ (Praha)
27/11/2015 NTKino: Blues na pláži (Praha)
26/11/2015 Kytarový koncert - Antip Sokolský (Praha)
26/11/2015 Urbanistické zásahy - přednáška Victora Marx~ (Praha)
25/11/2015 A New Sweden /Victor Marx, Mikael Tofvesso~ (Liberec)
24/11/2015 Mixovat zeminu: vzpírat se společenské pra~ (Jihlava)
23/11/2015 Future Shorts Brno AUTUMN SCREENING '15 (Brno)
19/11/2015 BUDOVÁNÍ STÁTU. Reprezentace Československa~ (Praha)
18/11/2015 David Přílučík / Train For Mutuality (Praha)
16/11/2015 David Přílučík: Train for mutuali~ (do 20/11) (Praha)
11/11/2015 Chemická Venuše vol. IV. - Jede svatý Martin~ (Praha)
11/11/2015 Martina Hudečková a Anne Claire B~ (do 05/01) (Praha)
09/11/2015 Peter Fabo, COOL 2015 (do 14/12) (Ústí nad Labem)
06/11/2015 Tohle všechno patří tobě (Praha)
05/11/2015 Juraj Rattaj a Tomáš Roubal: Expo~ (do 18/11) (Praha)
31/10/2015 Performance Davida Přílučíka (Praha)
26/10/2015 Dušan Barok: Algoritmy a svoboda (Praha)
25/10/2015 Manipulace ničím (Praha)
22/10/2015 Slack Motion/Uvolněný pohyb (do 20/11) (Zlín)
17/10/2015 Ztracený prostor (Praha)
13/10/2015 Z čeho máš strach, vžd~ (do 17/11) (Ústí nad Labem)
07/10/2015 Sf 4 art / David (do 02/11) (Olomouc)
06/10/2015 PERFORMANCE FESTIVAL MALAMUT 20~ (do 08/10) (Ostrava)
30/09/2015 Franco Bifo Berardi: Omezení jazyka a nadbyt~ (Praha)
29/09/2015 Boris Ondreička. Začiatok a konie~ (do 03/01) (Praha)
29/09/2015 Moving Image Department - III. ka~ (do 03/01) (Praha)
29/09/2015 Renaud Jerez. Introduced by Zuzan~ (do 03/01) (Praha)
29/09/2015 Silver Lining - 25. výročí Ceny J~ (do 17/01) (Praha)
29/09/2015 STARTPOINT 2015 - cena pro diplom~ (do 01/11) (Praha)
24/09/2015 LUSTR festival ilustrace (do 27/09) (Praha)
16/09/2015 Anna Slámová: Nymph (do 07/10) (Praha)
16/09/2015 per man ent fór ent per for man&#~ (do 25/09) (Zlín)
12/09/2015 ZTRACENÝ PROSTOR - Brownfields jako možnost.~ (Praha)
11/09/2015 Freezefest 2015 (do 13/09) (Libušín)
07/09/2015 LETS COOK/Bronislava Orlická (do 18/10) (Ostrava)
02/09/2015 Alžběta Kočvárová a Markéta Černá~ (do 03/11) (Praha)
02/09/2015 Michal Ptáček: Animal Mundus -~ (do 02/10) (Olomouc)
31/08/2015 Tohle všechno patří tobě (Praha)
29/08/2015 Závan zvenku / Scent of outside~ (do 04/09) ( Telč)
28/07/2015 Dana Balážová: Demi Silver Gold~ (do 16/08) (Praha)
24/07/2015 Bohdan Heblík – Mys~ (do 01/08) (Uherské Hradiště)
21/07/2015 Jonathan Meese: “You“, Living in the Erzbox:~ (Praha)
16/07/2015 Voda hučí, bory šumí (do 05/08) (Praha)
11/07/2015 luhovaný videoart - MUST SEE B~ (Lázně Luhačovice)
11/07/2015 Vem mě do medvědích hor, Michaela~ (do 17/07) (Telč)
04/07/2015 Šimon Kadlčák - ČÁRY-MÁRY (malba,~ (do 10/07) (Telč)
03/07/2015 Kryštof Ambrůz: Untitled 2K15 (do 24/07) (Praha)
01/07/2015 Adéla Marie Jirků / PIKNIK (do 01/09) (Praha)
27/06/2015 Anna Pleštilová - Svátek (instala~ (do 03/07) (Telč)
26/06/2015 Etnografický obrat a vizuální antropologie~ (Praha)
25/06/2015 HRY V GLOBUS (do 31/07) (Zlín)
25/06/2015 Prostor pro pohyblivý obraz / II.~ (do 20/09) (Praha)
25/06/2015 romana drdová. pohled / the overl~ (do 20/09) (Praha)
23/06/2015 Ulpan uvádí... Klezmer's not dead! (Praha)
21/06/2015 Aleš Čermák: Země se chvěje/The Earth Trembl~ (Praha)
19/06/2015 Festival Pod nebesy~ (do 21/06) (Lipník nad Bečvou)
19/06/2015 N/A Nelze Aplikovat (Praha)
17/06/2015 Rock_Paper_Scissors (Praha)
05/06/2015 Pavlína Hlavsová: KRAJINA SUBURBI~ (do 06/06) (Praha)
04/06/2015 Debatní setkání č. 3 / TVŮRČÍ REZIDENCE V OB~ (Praha)
03/06/2015 Johana Vlčková a Barbora Horová~ (do 30/06) (Olomouc)
29/05/2015 Duna (Praha)
29/05/2015 přechodné zóny / transient zones~ (do 31/05) (Praha)
26/05/2015 DISKUZE / TVŮRČÍ REZIDENCE V OBLASTI UMĚNÍ /~ (Praha)
24/05/2015 OPEN CALL - Luhovan~ (do 01/06) (Lázně Luhačovice)
23/05/2015 RECEPT / Marie Vránová (do 19/06) (Mikulov)
22/05/2015 Click Joe, Chep, Nevolin, Brezhnev all night~ (Praha)
22/05/2015 VYSTAVJANÍČKA/Libor Stavjaník (do 05/06) (Zlín)
20/05/2015 Ulpan uvádí... Mike’s Place – tužkou i kamer~ (Praha)
14/05/2015 Zdeněk Daněk - Pokrytá pařezy a p~ (do 28/06) (Praha)
07/05/2015 Festival KŮRA 2015 (do 09/05) (Kutná Hora)
07/05/2015 Vše, co je krásné, rozmnožit má se. (Brno)
05/05/2015 Iede Reckman/Palliative (do 10/06) (Zlín)
05/05/2015 Ležatá osmička (Brno)
04/05/2015 Martinka Bobrikova & Oscar de~ (do 01/07) (Praha)
24/04/2015 Kult Moreny (do 08/05) (Praha)
23/04/2015 Vše, co je krásné, rozmnožit má se. (Brno)
21/04/2015 Co vás žere... po škole? (Praha)
21/04/2015 Debatní setkání: TVŮRČÍ REZIDENCE V OBLASTI~ (Praha)
21/04/2015 Tereza Damcová: Rostli~ (do 20/05) (Ústí nad Labem)
19/04/2015 Václav Havel a Izrael (do 28/04) (Praha)
18/04/2015 Duna (Praha)
17/04/2015 PRÁM OPENING (Praha)
17/04/2015 Ulpan uvádí... „Uvolni pouta jazyka svého, ž~ (Praha)
16/04/2015 121 (Brno)
14/04/2015 121 (Brno)
08/04/2015 Martin Kolarov: Hledači hřebíků~ (do 30/04) (Praha)
01/04/2015 Tereza Darmovzalová: MÍSTO (do 29/05) (Olomouc)
31/03/2015 51 odstínů šedi (do 01/05) (České Budějovice)
27/03/2015 NA HRANICI–GRENZNAH (do 14/04) (Praha)
25/03/2015 Robert Vlasák: Otevřen~ (do 26/04) (Ústí nad Labem)
25/03/2015 Ulpan uvádí... Mezi Izraelem a Etiopií: Hist~ (Praha)
20/03/2015 EAST OF EDEN (do 20/04) (Rožnov p. R.)
18/03/2015 too much too soon (do 24/04) (Zlín)
13/03/2015 Anrilov, Golikov, Sil, Chep, Nevolin, Brezhn~ (Praha)
11/03/2015 Promítání filmu "69" a následná diskuze na~ (Olomouc)
09/03/2015 Future Shorts Brno – Winter Screening '15 (Brno)
05/03/2015 Jakub Herza a Josef Tomšej: Divad~ (do 31/03) (Praha)
04/03/2015 PROTO SITES showcase w/ IMRE KISS / EGA / CA~ (Brno)
04/03/2015 A co teď? (do 20/03) (Olomouc)
04/03/2015 Petr Gruber / Liškův les (do 03/05) (Praha)
26/02/2015 Mark Ther / AW Burger (OSTRAVA)
25/02/2015 Galerie Atelier Síň - Výzva 2015~ (do 10/04) (Telč)
22/02/2015 KARAOKE TUNDRA / TOMÁŠ VTÍPIL A PETR FUČÍK /~ (Brno)
20/02/2015 Dernisáž výstavy Zeitgeist/Performativní čte~ (Praha)
17/02/2015 Ulpan uvádí... Izraelci v Americe: glokaliz~ (Praha)
15/02/2015 FILMOVÁ NEDĚLE @ KABINET MÚZ - VLNĚNA: LIFE I~ (Brno)
13/02/2015 Boty mají příběh (do 12/03) (Brno)
11/02/2015 121 (Praha)
11/02/2015 ATELIÉR DESIGN~ (do 22/03) (Valašské Meziříčí)
06/02/2015 Stará sádra nerezaví (do 06/03) (Rožnov p. R.)
05/02/2015 To let get occupied: tematický večer a DJ a~ (Praha)
05/02/2015 hrozné hrozno a zlý zlín (do 11/03) (Zlín)
05/02/2015 O Strachu Ze Života (do 08/03) (Praha)
05/02/2015 Zeitgeist (do 19/02) (Praha)
04/02/2015 Háček a očko / Situac~ (do 04/03) (Ústí nad Labem)
04/02/2015 Jakub Novák: Reincyklace (do 02/03) (Olomouc)
29/01/2015 Martina Holá - Cartoon (do 25/02) (Praha)
28/01/2015 PETER SIT: ANIMA MUNDI~ (do 04/03) (Ústí nad Labem)
28/01/2015 Ulpan uvádí... Peníze a válka vítězí nad pr~ (Praha)
27/01/2015 Jak se jí v Izraeli – interaktivní přednáška~ (Praha)
24/01/2015 Seance with Onirik (Finest Hour, De) (Praha)
23/01/2015 Koncert: Cermaque + Iamme (Olomouc)
21/01/2015 Welcome to Finland - Short Films screening (Brno)
20/01/2015 AGD2 Klauzury – PROGRESS IN MG (do 25/01) (Brno)
16/01/2015 ART'S BIRTHDAY 2015 (Plzeň)
13/01/2015 Matyáš Chochola: Smích ha cha cha~ (do 15/02) (Zlín)
07/01/2015 Schovaný rám / Jana Vojnárová~ (do 03/03) (Praha)
20/12/2014 Jiří Zavřel - Červená labutí konvička (Most)
16/12/2014 Helena Čapková: Nic materiálního není perman~ (Praha)
15/12/2014 David Možný / Sleepless (do 03/02) (Brno)
11/12/2014 ARTYČOK TV / Book Launch / Křest Knihy / „C~ (Praha)
11/12/2014 UMADialogické jednání (Praha)
10/12/2014 OPEN SPACE n°11: Aleš Najbrt (Brno)
09/12/2014 Ondřej Lánský: Perspektivy postkoloniálního~ (Praha)
04/12/2014 David Přílučík / Nejmenší akce~ (do 19/12) (Olomouc)
04/12/2014 David Přílučík: Nejmenší akce~ (do 30/01) (Olomouc)
04/12/2014 Video art v gruzie (Praha)
02/12/2014 teritoria umění (Praha)
27/11/2014 Josef Hlaváček:Dějiny umění a estetika (Praha)
26/11/2014 Ženy s vousama / To snad ani nem~ (Ústí nad Labem)
26/11/2014 JOZEF SUCHOŽA,~ (do 18/01) (Valašské Meziříčí)
26/11/2014 UMA Tour (Praha)
17/11/2014 Multižánrové oslavy 25. výročí sametové revo~ (Praha)
14/11/2014 SYMPOSION 2014 PLEVEL (do 17/11) (Praha)
13/11/2014 Matthias Hesselbacher /D/ - ANAGR~ (do 19/12) (Zlín)
12/11/2014 AGD2: Open Space n°7 (Brno)
07/11/2014 Tereza Záchová: Nevídaná (Most)
05/11/2014 Cyklus (do 06/01) (Praha)
29/10/2014 Ženy s vousama/ Barbor~ (do 03/12) (Ústí nad Labem)
17/10/2014 Večer otevřených ateliérů (Rožnov p. R.)
16/10/2014 ABBA & AVA present: POINO (UK), STAER (NO~ (Brno)
13/10/2014 Festival Kruh (do 15/10) (Ústí nad Labem)
12/10/2014 Johanitská komenda: Vzkříšení prostoru~ (Strakonice)
11/10/2014 Nevolin & Brezhnev at Pokoje (Praha)
10/10/2014 DUBOVÝ SAD (do 14/11) (Břeclav)
10/10/2014 KOMIXXX Mix vol.7: BRNO 10.-11.10.~ (do 11/10) (brno)
08/10/2014 Thanatropic Regression (do 28/10) (Praha)
01/10/2014 Š A P I T Ó (Zlín)
26/09/2014 Seance with Low Bob (Gost Zvuk) (Praha)
18/09/2014 Eva Koťátková CZ, Josef Hofer AT~ (do 31/10) (Zlín)
17/09/2014 Michal Kindernay - Vid~ (do 25/10) (Ústí nad Labem)
14/09/2014 KontrA2punkt (do 15/09) (Praha)
12/09/2014 Letní večer Tvaru (Praha)
10/09/2014 HORA SVĚTLA / Šárka Koudelová~ (do 01/11) (Praha)
09/09/2014 Pavel Jestřáb: Poryv (do 25/09) (Praha)
21/08/2014 FUD ON THE ROAD (Praha)
21/08/2014 Výtvarníci (do 22/09) (Mikulov)
15/08/2014 MYRIORAMA vol.8 JUICY ob*SESSION (Praha)
09/08/2014 Marta Fišerová - Nový význam star~ (do 15/08) (Telč)
23/07/2014 Future Shorts Brno - Summer Scr. (Brno)
10/07/2014 Seance with Sil (Easy Changes) (Praha)
10/07/2014 Blanka Jakubčíková - KDYBY KRÁSA~ (do 26/08) (Zlín)
02/07/2014 Voyeurismo Vegetal/ Laura Victo~ (do 31/08) (Náchod)
27/06/2014 Adéla Taübelová: Vzpomínkový večer (Praha)
27/06/2014 glassner, koppensteiner, stoyanov~ (do 25/07) (opava)
23/06/2014 AKCE, vystava Ivarse Gravlejse (do 23/07) (Ostrava)
23/06/2014 Pííp show (Praha)
19/06/2014 Zvukový experimentální workshop s~ (Ústí nad Labem)
18/06/2014 Ulpan uvádí... Přesto na něm něco je: Tel A~ (Praha)
15/06/2014 Geo-Media Materialism/Archaeology (Praha)
10/06/2014 Matěj Lipavský: Každodenní stříbro (Praha)
04/06/2014 Alžběta Bačíková a Barbora Švehlá~ (do 13/06) (Praha)
04/06/2014 Petra Doležalová, Martin Kubica~ (do 04/07) (Olomouc)
04/06/2014 Trhaný obraz v krasohledu: od secesního orna~ (Praha)
03/06/2014 Zdá se, že jsme dospěli k proluce (Praha)
01/06/2014 BELZEBONG(pl)+Blues for the Redsun(zlín)+La~ (Praha)
01/06/2014 adéla taűbelová: kukátko a lampa (Praha)
31/05/2014 Seance with Sebastian Koch (DE) and Monogum (Praha)
30/05/2014 Přechodné zóny / Transient zones:~ (do 01/06) (Praha)
29/05/2014 Ondřej Basjuk (do 01/09) (Praha)
26/05/2014 Open Studio Krok Stranou (Praha)
24/05/2014 Bring Your Own Beamer PRAGUE (do 25/05) (Praha)
24/05/2014 Moromoroland + Drom + Ježíš táhne na Berlín~ (Praha)
23/05/2014 Ulpan uvádí... Jiný Izrael aneb fenomén bure~ (Praha)
21/05/2014 Jan Trejbal a Neolokator.cz: Ke k~ (do 30/06) (Praha)
16/05/2014 18.ČIN: PETRA HAPLOVÁ a JANA ŠÁROVÁ (Zlín)
16/05/2014 VERBÁLNÍ PUK - David Přílučík, Lucie Rosenfe~ (Zlín)
15/05/2014 I kráva má svou knihu (do 17/05) (Brno)
15/05/2014 Matouš Lipus: Předmětem je touh~ (do 15/06) (Ostrava)
14/05/2014 Future Shorts Brno (Brno)
13/05/2014 Mamont (swe) + Mud Walk (swe) + Keysmoon (cz~ (Praha)
13/05/2014 Zlatý voči 2014 (do 14/05) (Praha)
10/05/2014 Prague Microfestival (do 14/05) (Praha)
06/05/2014 REKURZE 1.618 (do 25/05) (Třeboň)
05/05/2014 Josefína B. Jíšová: Infuze (do 30/05) (Praha)
05/05/2014 Ruka otevírá dveře - Přílučík David, Helena~ (Praha)
02/05/2014 Pokoj pro Petrboka (do 11/05) (Praha)
30/04/2014 Ondřej Petrlík - wiener werkstätte (Praha)
28/04/2014 3r0rr (do 30/04) (Praha)
28/04/2014 dok.revue (do 04/05) (Internet)
26/04/2014 BLEM KOLEKTIV @ BASEMENT (do 27/04) (Praha)
25/04/2014 Herzog Herzog (exitab, sk), Dj Johana (cz),~ (Praha)
24/04/2014 Psy-High Jaro (Praha)
22/04/2014 ABBA presents: ROBOTRA (A), DIRTY PICNIC (Brno)
18/04/2014 KŮRA (do 20/04) (Kutná Hora-Sedlec)
16/04/2014 jasmin schaitl a william bilwa co~ (do 27/04) (opava)
16/04/2014 PHAERENTZ(live) (Olomouc)
16/04/2014 rozvolněná študentka (Zlín)
15/04/2014 Aleš Čermák: Význam komunikace. D~ (Ústí nad Labem)
10/04/2014 KASSABOYS: VERCHOVINA (do 12/06) (Praha)
08/04/2014 Ospalý film (Praha)
08/04/2014 SETKÁNÍ/ENCOUNTER 2014 (do 12/04) (Brno)
04/04/2014 DROP THE SURF (Praha)
29/03/2014 Čujky (Zlín)
29/03/2014 MYRIORAMA vol.7 - Dark Love (Praha)
28/03/2014 Ulpan uvádí... Homosexuálové v izraelských f~ (Praha)
27/03/2014 Aleš Čermák: The Real~ (do 03/05) (Ústí nad Labem )
25/03/2014 videoarchiv VVP AVU: Avděj Ter~ (do 15/04) (internet)
22/03/2014 ABBA presents: JAPANESE GUM (IT) + SKY TO SPE~ (Brno)
21/03/2014 Seed w/ Ricardo Tobar (do 22/03) (Praha)
14/03/2014 Antoinette Nausikaa/ Intertwined (do 30/04) (Zlín)
12/03/2014 jennifer de felice, annegret hein~ (do 04/04) (opava)
05/03/2014 Sedmikrásky (do 30/03) (Hradec Králové)
21/02/2014 Seance with FORSEK (HU) (do 22/02) (Praha)
14/02/2014 SA D UM (do 14/03) (Zlín)
13/02/2014 Pavel Hošek / Střet (do 07/03) (Zlín)
11/02/2014 Šárka Hasara Joy in Joke (do 11/03) (Brno)
05/02/2014 ANTONÍN BRINDA: esence (do 07/03) (opava)
31/01/2014 Jarmila Mitríková a Dávid Demjano~ (do 21/02) (Praha)
24/01/2014 I V KÁVOVÉ LŽIČCE SE ODRÁŽÍ SLUNC~ (do 09/02) (Praha)
13/01/2014 Krobak(ukr)+ Voida(ukr) + Meccaverius Societ~ (Praha)
24/12/2013 Filip Lang (do 25/12) (Zlín)
21/12/2013 NApůl (do 24/01) (Strakonice)
18/12/2013 I will be who I am - Mik~ (do 26/01) (Usti nad Labem)
13/12/2013 Vložte kočku (Trutnov)
11/12/2013 filip dvořák: hrob modernismu (do 03/01) (Praha)
11/12/2013 Ilustrátorské studio DRAWetc (do 08/01) (Praha)
03/12/2013 Petr Willert/ Zátiší (do 17/01) (Zlín)
29/11/2013 Seed XXII (do 30/11) (Praha)
27/11/2013 David Krňanský / Šílenství se stá~ (do 11/12) (Praha)
27/11/2013 Future Shorts Brno: Autumn screening! (Brno)
22/11/2013 David Přílučík (Zlín)
21/11/2013 AVA & HODINA MEZI PSEM A VLKEM present: M~ (Brno)
16/11/2013 denisa fialová - musím si poříd~ (do 06/12) (liberec)
14/11/2013 Artyčok v novém: redesign webu, promítání,~ (Praha)
10/11/2013 SPECIFIC: Bamako-Paříž (Brno)
09/11/2013 Lymbyc Systym (US) + Safety First (CZ) (Praha)
09/11/2013 SNÍLCI (do 20/12) (Strakonice)
02/11/2013 KŮRA - festival v pivovaru Sedlec (Kutná Hora)
30/10/2013 TRIENÁLE VALMEZ~ (do 29/11) (valašské meziříčí)
18/10/2013 Film Sokolov 13 (do 20/10) (Sokolov)
12/10/2013 Martin Froulík - Heky z deky (do 15/11) (Liberec)
11/10/2013 Alfaville (do 18/10) (Praha)
11/10/2013 DIVUfest (do 13/10) (Brno)
10/10/2013 komixxx - minutové hry (do 17/11) (Praha)
09/10/2013 LUKÁŠ HÁJEK a VOJTĚCH VANĚK / POZ~ (do 03/11) (Praha)
08/10/2013 Josef Vojvodík: Krvavě vykupované násilí~ (Praha)
08/10/2013 KOMIXXX - minutové hry (do 11/11) (Brno)
01/10/2013 ČESKÁ LÍPA - CO S URANEM? (Česká Lípa)
01/10/2013 EX: Není lhostejné,kde právě js~ (do 31/10) (Olomouc)
28/09/2013 Jan Picko - Wrongwoods (do 22/11) (Liberec)
27/09/2013 Pomalý Posun - DERNISÁŽ (Jihlava)
26/09/2013 LETOVISKO (do 29/09) (Praha)
25/09/2013 abba prsnts: THE YAWNS (Glasgow), Deceased Sq~ (Brno)
25/09/2013 My Sister Grenadine (Praha)
17/09/2013 Jan Šerých - Cokoli (do 18/10) (Zlín)
12/09/2013 Dagmar Petrovická - Scenes (do 11/10) (Liberec)
10/09/2013 Martin Tůma: Krajiny po zkušeno~ (do 08/10) (Ostrava)
06/09/2013 Psy-High (do 08/09) (Beroun)
04/09/2013 a me (do 05/09) (Praha)
04/09/2013 BODY VARU (do 11/10) (opava)
02/09/2013 abba presents: OK VANCOUVER OK (CA), ANDREA R~ (Brno)
27/08/2013 goodbye VŠUP, hello UMPRUM (Praha)
24/08/2013 Sochy pro park (Strakonice)
17/08/2013 Ondřej Maleček V zahradě (do 29/09) (Broumov)
16/08/2013 Petra Komárková: Drápu k ránu~ (do 13/09) (Liberec)
16/08/2013 ZASE NICK ZIPPER (do 16/09) (Praha)
10/08/2013 OBLAST-festival na okraji hudby (Telč)
03/08/2013 Robert Houzar: Částice (do 09/08) (Telč)
01/08/2013 Facebook sculpture: (c) merry,~ (do 31/08) (internet)
01/08/2013 Pomalý Posun (do 29/09) (Jihlava)
18/07/2013 Snap Your Own - Obrazy do ulic! (do 19/07) (Praha)
16/07/2013 VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ČESKO-ROMSKOU~ (do 16/09) (Praha)
26/06/2013 libor novotný: pornmoderna (do 31/08) (opava)
26/06/2013 Ulpan uvádí... Moderní izraelské umění~ (Praha)
25/06/2013 Azar Alsharif / All these shimmer~ (do 27/07) (Praha)
25/06/2013 Jan Chlup (do 31/07) (Praha)
22/06/2013 Jazzohrani (do 23/06) (Netvořice)
22/06/2013 Tužkobrázky (do 26/07) (Praha)
15/06/2013 Studentské filmy z izraelských fi~ (do 16/06) (Praha)
13/06/2013 Vidím tě ve slovech, která nevidím (Praha)
07/06/2013 abba+bro prsnt: CRYSTAL SODA CREAM (A), BUMFR~ (Brno)
05/06/2013 ABBA prsnt: LES RHINOCÉROS (US), Gregaldur (F~ (Brno)
04/06/2013 Future Shorts Brno: Spring (Brno)
03/06/2013 Kulturní festival Kruh~ (do 05/06) (Ústí nad Labem)
01/06/2013 Graff´s EXPo 2013 (do 21/06) (Strakonice)
01/06/2013 Koldům (Litvínov)
01/06/2013 M. Čihák, J. Daňhel: NEUSTADT - NAŠE ZAHRÁDK~ (Praha)
31/05/2013 Mosaik live w/ Dam Mantle, Stroon &a~ (Praha)
29/05/2013 mark ther: 29.5. je fér i 30.5. j~ (do 21/06) (opava)
27/05/2013 PLUM /PL/ + KISS ME KOJAK + KAREL MOJŽÍŠ (Praha)
24/05/2013 BOMB THE BUNKR (Praha)
24/05/2013 Seed XIX (Praha)
23/05/2013 Galerie Díra: Jamie Drouin - Inco~ (do 14/06) (Praha)
21/05/2013 ABBA prsnt: GROUP RHODA (US), DIRTY PICNIC, C~ (Brno)
21/05/2013 Magda Stanová: Algorytmy vo fotog~ (do 16/06) (Praha)
21/05/2013 Mezi tvorbou a výrobou. Proměny u~ (do 22/05) (Praha)
18/05/2013 NoPro BLEM Fest 3 (Praha)
17/05/2013 Jakub Jurásek: Dívání ve smyslu watching~ (Praha)
17/05/2013 Potenciál 2 / Multiplace (Brno)
16/05/2013 ABBA prsnt: GERMINAL (DE), SITCOM, dirty picn~ (Brno)
15/05/2013 Krištof Kintera _přednáška na FUA TUL (Liberec)
14/05/2013 Václav Misař / 8 kilogramů (do 14/06) (Praha)
13/05/2013 Konference k nedožitým osmdesátin~ (do 14/05) (Praha)
12/05/2013 Prague Microfestival (do 14/05) (Praha)
10/05/2013 Drag and Drop 014 (do 11/05) (Praha)
10/05/2013 shoWcase #2: SteakHouse Orchestra (Praha)
08/05/2013 MYRIORAMA vol.6 (Praha)
07/05/2013 ECHOFLUXX 13 (do 11/05) (Praha)
07/05/2013 Ivan Hippie Václavek : Konstrukce~ (do 07/06) (Praha)
06/05/2013 komentovaná prohlídka Magnet 7/69 (Praha)
03/05/2013 God-Des and She (Praha)
03/05/2013 Odejdeš tam kde žiješ, hodně někde budeš~ (Praha)
02/05/2013 Festival Iluze vs. realita (do 07/05) (Praha)
02/05/2013 Petra Buzková / Strom (do 02/06) (Praha)
27/04/2013 Luhovaný Vincent on the road (Hořice)
27/04/2013 VZHŮRU (do 24/05) (Strakonice)
25/04/2013 Někdo se dívá (do 19/05) (Praha)
25/04/2013 Pláč nočního kozodoje (podle kurta vonneguta~ (Praha)
25/04/2013 Studio V.J. (istalace Robert Šala~ (do 02/06) (Praha)
24/04/2013 Minimální trvanlivost~ (do 22/05) (Ústí nad Labem)
21/04/2013 Zábrana na Zábradlí (Praha)
20/04/2013 120 dnů svobody (Praha)
20/04/2013 OPUKA : křest CD Jednoduch (Napajedla)
19/04/2013 Seed XVIII (Praha)
18/04/2013 OKUPACE MÁNESA (do 19/04) (Praha)
11/04/2013 ReD8 (do 11/05) (Praha)
08/04/2013 HOMOurban/imrich veber (Praha)
06/04/2013 Rakeťáci na konci světa (Hořice)
04/04/2013 Magnet 7/69 Ondřej Basjuk (do 04/05) (Praha)
04/04/2013 POKUS O SVĚTOVÝ REKORD (Praha)
04/04/2013 Viktor Frešo: Conceptual Hobby~ (do 28/04) (Ostrava)
03/04/2013 Aleš Najbrt_přednáška na FUA TUL (Liberec)
01/04/2013 CANCEL - TOTO! Kurva (do 30/04) (Praha)
30/03/2013 Muddy River Festival (Praha)
30/03/2013 Zaječiny (do 26/04) (Strakonice)
29/03/2013 Čekání na Turka - Andrzej Stasiuk (Praha)
29/03/2013 JOSEF BOLF: Inventář př~ (do 28/10) (Český Krumlov)
28/03/2013 DARINA ALSTER - IMAGO DEI (Praha)
24/03/2013 HotKarot - Když zvedneš mrkvového psa nad je~ (Praha)
23/03/2013 OPUKA, NEPTUN KONAL (Zlín)
23/03/2013 Pláč nočního kozodoje (Praha)
22/03/2013 Seed XVII (Praha)
20/03/2013 Spáč (Praha)
18/03/2013 PSÍ DNY výstava Jakuba Hubálka a~ (do 30/03) (Praha)
15/03/2013 Mosaik presents Cid Rim (Praha)
14/03/2013 Zbyněk Sedlecký: Fragmenty a udál~ (do 26/04) (Zlín)
11/03/2013 Alchymie (do 18/04) (Sokolov)
10/03/2013 Daleká cesta domů (Praha)
08/03/2013 Depresivní děti: Prezident je hlavou státu~ (Praha)
08/03/2013 Komentovaná prohlídka výstavy Jakuba Tomáše~ (Praha)
07/03/2013 Aleš Čermák: Publikace č.16, Notes for Women~ (Praha)
07/03/2013 Future Shorts Brno (Brno)
28/02/2013 Pláč nočního kozodoje (podle kurta vonneguta~ (Praha)
24/02/2013 PAINTOMORROW (do 05/05) (Tišnov)
23/02/2013 Básníci na zdi (do 22/03) (Strakonice)
23/02/2013 eliška jakubíčková/blí~ (do 15/05) (Hradec Králové)
19/02/2013 NEW TRINITAS (do 19/03) (Praha)
18/02/2013 tomáš polcar/kyklos (do 26/04) (Louny)
17/02/2013 Malenka (Praha)
15/02/2013 Ausdruck Books_Aleš Čermák: Publi~ (do 14/04) (Praha)
15/02/2013 Seed XVI (Praha)
09/02/2013 NOPRO BLEM FEST (Praha)
08/02/2013 DANA SAHÁNKOVÁ~ (do 04/04) (Valašské Meziříčí)
06/02/2013 Adéla Waldhauserová, B~ (do 07/03) (Ústí nad Labem)
04/02/2013 zásuvka/Taboo Socket (do 28/02) (Praha)
31/01/2013 marek hlaváč / transcendence negativního těl~ (Praha)
26/01/2013 Jednotahy (do 22/02) (Strakonice)
18/01/2013 Jan Ambrůz - Něco (do 28/02) (Zlín)
18/01/2013 Seed XV (Praha)
17/01/2013 Narozeniny Umění 2013 (Praha)
10/01/2013 FRAME012 (do 10/02) (Praha)
10/01/2013 Pro foro interno: Mlíčko (Praha)
08/01/2013 LÍDA MALCAO : Princovy plavky (do 28/01) (Brno)
04/01/2013 Antonín Válek - Fotografie (do 27/01) (Havířov)
22/12/2012 (a)symetrie (do 29/01) (Strakonice)
14/12/2012 Seed XIV (do 15/12) (Praha)
12/12/2012 BOŽSKÉ KOULE V AULE (do 13/12) (Ústí nad Labem)
05/12/2012 live: WORK, SHOP and MORE feat. FREDA A. GOO~ (Praha)
04/12/2012 Jan Ambrůz: NIC (do 01/01) (Brno)
29/11/2012 Out Of Time, Šárka Navrátilová~ (do 29/12) (Brno)
27/11/2012 Artyčok.TV: online archivy současného umění~ (Praha)
26/11/2012 Uzi & Ari (US) + M a y e n (CZ) (Praha)
24/11/2012 Komentovaná prohlídka výstavy PAINTOMORRO~ (Šumperk)
23/11/2012 Seed XIII (do 24/11) (Praha)
21/11/2012 Hudební defektoskopie, ATLB (Praha)
14/11/2012 Ondřej Roubík / Možnost ovce (do 28/11) (Praha)
13/11/2012 Anna Sypěnová: Anobe (do 01/12) (Brno)
10/11/2012 UMA: You Make Art přináší čtyři o~ (do 11/11) (Praha)
03/11/2012 Industrializace Strakonic (do 24/11) (Strakonice)
03/11/2012 NoPro BLEM Fest (Praha)
03/11/2012 Zahájení provozu Stezky odvahy (Psáry)
27/10/2012 SteakHouse Orchestra’s SHO vs THE WORLD fina~ (Praha)
26/10/2012 4+4 dny v pohybu (do 03/11) (Praha)
26/10/2012 ILL SATISFIED + THE PHUTURE OF MA~ (do 27/10) (Praha)
26/10/2012 Seed XII (do 27/10) (Praha)
19/10/2012 PAINTOMORROW (do 05/01) (Šumperk)
18/10/2012 PROFIL: MAREK THER (Praha)
12/10/2012 marek hlaváč, irena armutidisová / formování~ (Praha)
10/10/2012 Setkáme se... v obýváku (Praha)
09/10/2012 Marek Hlaváč / Irena Armutidisová~ (do 12/10) (Praha)
04/10/2012 Ostravský SuPrPuch (do 30/12) (Jihlava)
19/09/2012 JAK VZNIKÁ MÍSTO /// „Veřejný~ (České Budějovice)
14/09/2012 FILM A HUDBA - 14. hořický film~ (do 16/09) (Hořice)
14/09/2012 Ian Mikyska: Hemiplegia - Joyce a Heaney (Praha)
08/09/2012 Jahodový jam (Praha)
07/09/2012 Seed XI (Praha)
06/09/2012 KROUŽEK (do 28/10) (Praha)
04/09/2012 MY PLACE, Pobyt v prostoru intertextu (Praha)
25/08/2012 Petra Lacinová: Úhel pohledu~ (do 22/09) (Strakonice)
16/08/2012 DEEPCAMP (do 26/08) (Ostrava)
13/08/2012 /*/ DO.DECA.HEDRON \*\ (Brno)
10/08/2012 Bílé Břehy (do 12/08) (Všetaty – Přívory)
01/08/2012 nick zipper / jackson pollock ain~ (do 30/08) (Praha)
12/07/2012 Marek Hlaváč, Štěpánka Sigmundová~ (do 12/08) (Praha)
29/06/2012 LUHOvaný Vincent//multižánr~ (do 01/07) (Luhačovice)
28/06/2012 Klauzury SCHOLASTIKA (do 01/07) (Praha)
22/06/2012 VALA3KA (Praha)
16/06/2012 CHOTJESHOW (do 01/09) (Plzeň)
08/06/2012 POTENCIÁL (Brno)
05/06/2012 spiritual accidents (do 27/07) (Praha)
01/06/2012 ORIENTAČNÍ BĚH PO BRNĚNSKÝCH GALERIÍCH S ARTM~ (Brno)
30/05/2012 Sympozium Vytváření dějin současného umění~ (Praha)
29/05/2012 Setkáme se... #7 - #8 (do 30/05) (Praha)
25/05/2012 Delilah (AT), The Gore Gore Boys (AT), Calve~ (Praha)
22/05/2012 Dušan Záhoranský a Pavla Scerankov~ (do 15/06) (Brno)
17/05/2012 Viki Shock a David Pillow a Jakub Čermák (Praha)
15/05/2012 K obrazu svému (do 12/06) (Brno)
13/05/2012 UMA: Meat Queue - Umění jako politikum (Praha)
12/05/2012 koncert Fierbinteanu (RO) a LULU (CZ) (Praha)
09/05/2012 (s)nové (i)reality (do 17/05) (Praha)
09/05/2012 Adéla Korbičková, Ondřej Homola: S~ (do 29/05) (Brno)
09/05/2012 Kradu zuby (Praha)

právě končí:

do zítra Conrad Armstrong - Rukozábavky (Praha)
do zítra Michal ŠKapa: Analfabet (Praha)
do zítra ProblemGenerator® (Brno)

chystá se:

4/2017

so dnes! Konektor #1 (Praha)

5/2017

po 01/05 V oku smyčky (Praha)
út 02/05 Juraj Gábor: Pospícháš-li, pak t~ (do 27/05) (Praha)
st 03/05 Matěj Frank - PROSTORY (Brno)
st 03/05 OE17: Lukáš Likavčan – Google Apps are gods~ (Praha)
čt 04/05 zuzana kantová / noha~ (do 28/05) (Ústí nad Labem)
čt 04/05 Otevřená diskuze k flusserovským otázkám~ (Praha)
05/05 MENU LABoratory (do 07/05) (Pardubice)
05/05 Libertae – afterlife [album] release party~ (Praha)
so 06/05 MALINA (Praha)
út 09/05 VÝTVARNÉ UMĚNÍ V ÚSTÍ NAD LABEM!~ (Ústí nad Labem)
st 10/05 False Majeure / Roy Menachem Mark~ (do 08/06) (Brno)
čt 11/05 Oxymóron: Bram (Joost Verhey) a Man Looks a~ (Praha)
čt 11/05 HOST: R. W. Fassbinder, M. Fengler, VerRich~ (Praha)
čt 11/05 Tomáš Rasl: Mezi dnem a snem (do 29/06) (Praha)
st 17/05 Nespavost (Praha)
so 27/05 Wand (US) + Nordra (US) (Praha)
ne 28/05 Judith Hermann: Počátek veškeré lásky (Praha)
po 29/05 Bohemian Like You: Angel Olsen (US) (Praha)
út 30/05 Sudabeh Mohafez: Hoří (Praha)

8/2017

ne 13/08 Bohemian Like You: Mac DeMarco (CAN) (Praha)

právě probíhá:

do 04/05 BLACK MONEY, WHITE LIES / David Adika [IL] (Brno)
do 05/05 jakub tomáš: něcař (Třinec)
do 05/05 ján kekeli: krátka slučka (Třinec)
do 07/05 BEZEDNO. VILÉM FLUSSER A UMĚNÍ (Praha)
do 10/05 Ivana Zochová: Room-mate (Olomouc)
do 10/05 Studenti ateliéru Přírodní materiály: Sit~ (Olomouc)
do 10/05 Anna Ruth: Kočička (Praha)
do 11/05 BLIND SPOTS (Zlín)
do 14/05 Andrea Mikysková & Tomáš Beňadik: Cmd : Sta~ (Praha)
do 19/05 hana dýcková - pospolu (Liberec)
do 20/05 Richard Loskot: Prázdná (Olomouc)
do 21/05 Markéta Magidová / Zakalená fotosyntéza / T~ (Praha)
do 21/05 viktor dedek: co je za zdí (Praha)
do 22/05 PJOTRA - Planeta vaginata (Brno)
do 25/05 Recyklace ideologií (Ústí nad Labem)
do 26/05 Aleš Loziak – Makro a mikro (Ústí nad Labem)
do 26/05 Ulrike Grossarth - Lublinské skl~ (Ústí nad Labem)
do 28/05 Svätopluk Mikyta (Česká Skalice)
do 28/05 Universal Hospitality 2 (Praha)
do 28/05 35m2 // JAN KRTIČKA // LADĚNÍ (Praha)
do 30/05 Tereza Haspeklová: V novém řádu, nové řád~ (Olomouc)
do 04/06 Epos 257. Retroreflexe (Praha)
do 11/06 KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIE~ (Valašské Meziříčí)
do 17/06 Rozhněvaná planeta / Angry Planet (Praha)
do 30/06 Zdenek Svejkovský: Paleta barev / The Pal~ (Olomouc)
do 15/07 Jak si rozumět? (Ústí nad Labem)
do 10/09 Introducing Pavla Dundálková: Když zavřu ok~ (Praha)
do 10/09 Moving Image Department #7: Brian Eno, Loď,~ (Praha)
do 31/01 Libor Novotný přiblíží ná~ (Valašské Meziříčí)

archiv všech událostí po letech:

2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017

industra art

Industra Art je otevřený komunikační prostor pro současné umění a jinou spřízněnou kulturní činnost. V rámci širokého záběru aktivit probíhajících v prostoru Industry tvoří program galerie jednu z dalších spojnic, která propojuje rozličné zájmové skupiny a společenská témata. Základním principem a posláním dramaturgického plánu je otevřenost a pružnost, díky které je možné reagovat na aktuální podněty. Naší snahou je podporovat nejrůznější výstavní projekty a iniciativy, poskytnout místo pro jej...

st 05/04 ProblemGenerator® (do 30/04) (Brno)
st 03/05 Matěj Frank - PROSTORY (Brno)

vzkazy:

umlaut: Zdravím, ano, budeme-li za takovou „vlastní databázi" považovat vlastní kalendář... U každého avíza se automaticky generuje odkaz (ical a gcal), který umožňuje si akci uložit do příslušného kalendáře (v poštovním klientovi i v jiných aplikacích), resp. do google kalendáře – s jejich vlastníma featurama (sdílet událost, pozvat ostatní atp.). Máš-li představu ještě něčeho speciálnějšího, rádi proberem (klidně po e-mailu).
vasnsav: lze po rozkliknuti akce ulozit ji do jakesi "vlastni dtbze"?
2046: done
umlaut: ahoj nápade, zkusíme
famu/cas: Ahoj...nápad... dalo by se přidat https do automatického rozpoznávání adres?
umlaut: Mb: 2046 teď pomohl s gcal, tak se na to díval. a že prý windows-1250, asi se budeme muset nechat přepsat...
Mb: azbuka> jste v MySQL UTF? Amp jinak replace na ‘ myslím...
umlaut: ahoj, žádné takové hostovské avízo v dtb není, není tedy co zveřejnit; zkuste ještě jednou, proces běžně funguje (login a heslo: host; přidat událost)
papirna plzen: prosim o uverejneni blizici se vystavy v papirne, posilala jsem jako "host", budeme se venovat kvalitnim vystavam soucasneho umeni i do budoucna...zaciname:)
umlaut: Ahoj, ano, azbuka, řečtina a ampersand nás pokaždý rozhodí... Jestli je tu nějaký programátor, který by nám s tím rád vypomohl, tak ať se přihlásí.

nick
text

TOPlist