, 13. 10. 2006 ~ , 13. 11. 2006

13.pátek

Output – Václavské nám., Praha, projekce

OUTPUT ve své první výstavě s názvem „13.pátek“ využívá masírovací schopnost reklamního média k projekci intenzivních osobních sdělení, reflexi kruté reality i k projekci zdánlivě iracionálního obsahu. Pod na první pohled naivním povrchem se vždy ukrývá rafinovaná hra s přesným sdělením. Je to hra s reklamním formátem, nosičem i divákem. Umění tak konečně získává na reklamní intenzitě. Z bilboardu se šíří jiná frekvence záření… Náhodnému divákovi může přinést odlehčující moment, nebo silné pochybnosti.

časy projekcí: 22:00 – 6:00 – každých cca 45 minutOUTPUT je streetartová galerie na Václavském náměstí „u koně“, která umožňuje infiltraci digitálního umění do veřejného prostoru prostřednictvím reklamního světelného bilboardu. Projekcí prací nekomerčního charakteru mezi reklamními bloky vzniká důležitý „iracionální“ moment. Reklama vytváří intenzivní vizuální útok na lidské smysly touhy i potřeby, pracuje s našim podvědomím. Zaplavuje prostředí města brutálním audiovizuálním SPAMEM.

OUTPUT ve své první výstavě s názvem „13.pátek“ využívá tuto masírovací schopnost reklamního média k projekci intenzivních osobních sdělení, reflexi kruté reality i k projekci zdánlivě iracionálního obsahu. Pod na první pohled naivním povrchem se vždy ukrývá rafinovaná hra s přesným sdělením. Je to hra s reklamním formátem, nosičem i divákem. Umění tak konečně získává na reklamní intenzitě. Z bilboardu se šíří jiná frekvence záření… Náhodnému divákovi může přinést odlehčující moment, nebo silné pochybnosti.

Výstava potrvá od 13.10 do 13.11. 2006

časy projekcí:
22:00 – 6:00 – každých cca 45 minut

16.10.2006