–22:30, 30. 5. 2024

KIN8 & KONZOOM: Přišla v noci

8SMIČKA – zóna pro umění, Humpolec, projekce

Film & večeře aka KIN8 & KONZOOM – prostě perfektní večer pro všechny. Nově s 8smi chody, ať si tenhle gastro zážitek můžete vychutnat skutečně naplno.

8smichodové menu od vynikajícího šéfkuchaře Jendy Kotrby servírujeme přímo v 8smičce, těšte se na lokální a sezónní večeři, na kterou budete dlouho vzpomínat. Večer zakončí oceňovaný film Přišla v noci. Přijďte si užít pohodu – s kamarády, s partnerem nebo jen tak. Těšíme se na všechny!

KIN8 představuje skvělé filmy, tentokrát se těšte na oceňované drama. Jirka s Anetou tvoří mladý pár, neženou se do velkých životních rozhodnutí a užívají si rutinu klidného vztahu. Jedné noci se ale v jejich zděděném bytě rozezní zvonek a ve dveřích stojí Jirkova matka Valerie. Zprvu krátká návštěva se promění v nekonečný pobyt intenzivní, drásavé divy, která svou přítomností fatálně naruší soukromí obou partnerů. Jistoty se otřásají, hranice se bortí. Režijní duo vychází z povědomé situace, černou komedii však podvrací hororovou tenzí, zabalenou do pronikavých otázek: Je nesnesitelnost matčina opatrovnictví legitimní, nebo se z matek někdy stávají ta největší monstra?

Večer začíná v 18:30 a lístky už brzy zakoupíte na GoOutu. V případě dotazů pište na mail info@8smicka.com. Cena celého večera je 888 Kč (jídlo + film).

3.5.2024