–21:00, 19. 9. 2023

LIVE: Viah

Petrohradská kolektiv, Praha, koncert

Live koncert: Viah na dvorku Petrohradské!

*:・= ENG below = *:・

Viah je pražská dívčí electro-popová kapela (někdy jako duo, někdy jako trio). Jsou nepředvídatelné, neuchopitelné a zdá se, že jsou neustále v pohybu. S jejich energickým vystoupením vás obvykle nenechají stát v klidu, ovšem tentokrát v Petrohradská kolektiv očekávejte spíše klidnější ambientní přístup k jejich zvukovému světu.

*:・= ENG = *:・

Viah is a Prague-based electro-pop girl band (sometimes duo, sometimes trio). They’re unpredictable, ungraspable and they seem as if they’re constantly on the go. With their energetic performance, they usually don’t let you keep on your toes, but this time at Petrohradská kolektiv, expect a more soothing ambient approach to their sonic world.

??????? ???????

bc: https://viah.bandcamp.com/track/apocalypse

࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏

Léto a podzim na dvoře Petrohradská kolektiv s cyklem živých koncertů, se zaměřením na současnou hudební produkci. Má za cíl představit různorodost a kvalitu české alternativní scény napříč širokým žánrovým spektrem od elektroniky, přes pop až ke country. Dramaturgického vedení se zhostil již čtvrtým rokem Mojmír Měchura, hudební producent, tvůrce scénické a filmové hudby a člen pražského kolektivu Wrong.

Summer and fall in the courtyard at Petrohradská Kolektiv will be a showcase of live acts with the focus being on contemporary music production. We will present a broad variety of quality acts from the Czech alternative scene, ranging in genre from electronics, to pop, to country. Dramaturgy oversight will be handled in the fourth year by music producer, scenic and film music composer and member of music promoters collective – Wrong- Mojmir Mechura.

࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏࿏

Kontinuální činnost Petrohradská kolektiv je finančně podpořena v roce 2023 Ministerstvem kultury ČR,

Magistrátem hlavního města Prahy a Městskou částí Prahy 10.

The continuous activity of the Petrohradská kolektiv is financially supported in 2023 by the Ministry of Culture of the Czech Republic, Prague City Hall and the Prague 10 Municipality.

8.9.2023