, 28. 10. 2006

magion

Fléda, Brno, koncert

Pokračování elektro minimal klubovky která se nově (tentokrát po 2.) koná na Flédě. vystoupí: Catekk (AT), Monoide (SK), D!Rock – live, MilanK, Funk Halen, Click Joe, Kaisersoze, VJ KolouchS cílem posunout Magion zase o kousek dál se otevřou brány brněnské Flédy v sobotu 28. října. Na druhý díl v tomto prostoru přijal jako headliner pozvání Vídeňák CaTekk, a to hlavně díky svému bezchybnému vystoupení v Brně několik měsíců zpět. Pokud si chcete udělat představu, jak že zní ten ve světě populární electro-minimal, nepropásnětě šanci, slyšet někoho, v jehož zemi je tento styl takřka mainstream!

Názor slovenské školy na věc ukáže za gramofony Monoide, šikovný to producent a autor mnoha releasů jak ve vinylové podobě, tak především coby zásobovač netlabelů. Zbytek line upu doplní zástupci naší republiky – KaiserSoze ve svém minimalovém převleku Aleph, nové tracky představí liveact D!Rock, večírek načne čerstvý majitel vlastního netlabelu DJ T.C.O. a electro na závěr nalámou Milan K a Funk Halen v boji muž proti muži. O vizuální doprovod se přímo z podia postará talentovaný VJ Kolouch a chybět nebudou ani dekorace, které na prvním dílu sklidily pozitivní ohlasy.

K drinku u baru Vám o něco jemnější kulisu připraví DJs Bärf a Click Joe.

Začínáme klasicky kolem 21. hodiny, vstupné zůstává na 75 Kč.

Pro bližší info sledujte stránky www.myspace.com/planetmagion, na kterých najdete také odkazy na profily jednotlivých účinkujících

16.10.2006