, 23. 9. 2006 ~ 26. 9. 2006

Mezi stromy – Mezi zdmi (ArtFest 2006)

Milevský klášter, Milevsko, koncert, projekce, výstava

Letošní ročník výstavy Mezi stromy – Mezi zdmi předvede jak výtvarníky z okruhu Josefa Šindeláře (Mezi stromy), tak i díla street artových umělců spolu s dalšími, kteří se témata pouličního umění dotýkají na půdě výtvarných škol (Mezi zdmi).Letošní ročník výstavy Mezi stromy – Mezi zdmi bude zahájen v sobotu 23. září. Ve venkovním prostředí parku Bažantnice budou vystavovat výtvarníci z okruhu Josefa Šindeláře. Odpolední vernisáž doprovodí svým vystoupením Ticho de pre coupe band.

Mezi zdmi na druhém nádvoří milevského kláštera uvede vernisáž výstavu „V duchu štrýtu“, kde bude probíhat prezentace děl „streetartových“ umělců i tvůrců, kteří se tématu dotkli jen okrajově, avšak formálně vycházeli z některých streetartových médií- sprejů, šablon, nálepek, 3D instalací. Mezi studenty výtvarných škol se vyskytnou i známá jména v rámci umění ulice- jako například POINT, Pash* (Praha), Mutant(Brno), Olda Kolouch (Plzeň- Praha) a jiní…

Vernisáž projektu proběhne v 16:00, zatímco ve večerních hodinách se návštěvníci mohou těšit na drum’n’bassovou party v prostorách hospody Na Palubě (u nádraží), na níž zahrají českobudějovičtí Bubblebeatz a pražský host Frenzy, hostující v klubech Roxy či Akropolis.
Výstava v nádvoří potrvá do 26. září, otevřeno bude od 14 do 17 hodin.

http://mp.maya.cz/mezizdmi/

13.9.2006