, 13. 10. 2006

SPERM CINEMA uvádí: Antenna UK vol. 2, Labland: Pfadfinderei & Modeselektor

Palác Akropolis, Praha, projekce

Antenna UK vol. 2 je druhé pokračování prezentace mladé britské videoklipové tvorby.
Labland: Pfadfinderei & Modeselektor je propojování „škubavé“ elektroniky s grafickým designem, které není žádnou novinkou, viz třeba úspěšné manželství labelu Warp s The Designers Republic.Antenna UK vol. 2
Druhé pokračování prezentace mladé britské videoklipové tvorby Antenna UK ukáže čerstvé klipy pro Four Tet, Emilianu Torrini, Coldcut nebo Plan B. V profilové části uvidíte rozhovor a klipy bývalého fyzika a momentálně nejvychycenějšího režiséra Dougala Wilsona (The Streets, Dizzee Rascal, LCD Soundsystem). Projekce uvedena ve spolupráci s British Council. Česká premiéra!
Délka: 71 minut

Labland: Pfadfinderei & Modeselektor
Na DVD Labland, kde dochází k propojování „škubavé“ elektroniky s grafickým designem, které není žádnou novinkou, viz třeba úspěšné manželství labelu Warp s The Designers Republic, si vizuální berlínští mágové Pfadfinderei vyzkoušeli spojení pohyblivého obrazu s pohyblivým zvukem progresivně elektronického dua Modeselektor a vytvořili tak zběsilou obrazově-zvukovou jízdu napříč pixly a vektory. Exkluzivní hudba k exkluzivnímu obrazu.

http://www.movefest.info
http://www.sperm.cz

27.9.2006