Knihkupectví ArtMap

ArtMap je ojedinělá informační platforma zaměřená na současné umění. Od roku 2008 pravidelně vydává tištěné mapy s přehledem výstav a galerií v Praze a Brně. Jejich obsah rozšiřuje portál artmap.cz, který mapuje dění na poli současného umění v celé ČR.

ArtMap spolupracuje s celým spektrem galerií a institucí v celé ČR od těch největších po nezávislé iniciativy. Tištěné mapy příležitostně vycházejí i v jiných městech, zejména v rámci festivalů a velkých kulturních událostí. Vedle toho ArtMap organizuje různé akce, vydává vlastní publikace a provozuje knihkupectví v Brně a Praze zaměřená na uměleckou literaturu knihkupectvi.artmap.cz.

Získejte přístup k pravidelné dávce informací. Přihlašte se k odběru týdenního newsletteru (http://www.artmap.cz/newsletter/subscriptions), který vás bude informovat o dění na poli současného umění.

Tištěné mapy ArtMap jsou zdarma. Vychází v česko-anglickém vydání a získáte je v galeriích, infocentrech, vybraných kavárnách a kinech nebo v pobočkách knihkupectví ArtMap v Praze

a Brně.

Vojtěšská 196/18, Praha, Česká republika